Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Old Palace Resort Sahl Hasheesh
* * * * *

29.11. - 06.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
539 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.11. - 6.12.2018
7 nocí
1.12. - 8.12.2018
7 nocí
2.12. - 9.12.2018
7 nocí
6.12. - 13.12.2018
7 nocí

Popis

Nádherný rozľahlý plážový rezort očarí unikátnou orientálnou architektúrou zaliatou slnkom. Old Palace Resort je jednoducho miesto, ktoré treba vidieť. Nachádza sa v exkluzívnej časti Sahl Hasheesh, za vysokými púštnymi horami pri krásnej zlatistej pláži s krištáľovo čistým tyrkysovým morom. Úžasný hotelový bar La Bonita je ideálny na večerné diskotéky, kde možno pretancovať celú noc, alebo si vychutnať večerné šou v podaní skvelého animačného tímu. Blízko hotela je nákupná ulička s rôznymi obchodmi a hneď vedľa nej komplex krásnych fontán s famóznou atmosférou, ktoré večer hýria všetkými farbami. Kyvadlový autobus do centra Hurghady je k dispozícii v pravidelných intervaloch počas dňa i noci. Športových nadšencov čaká popri mori cyklotrasa. Tento luxusný hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám, rovnako ako aj pre rodiny s deťmi či náročnejšiu klientelu. Hotelu nemáme naozaj čo vytknúť a veríme, že si domov odnesiete množstvo nezabudnuteľných zážitkov. K dispozícii sú aj zmenáreň, internetový kútik, WI-Fi v priestoroch recepcie a baru, suveníry, knižnica. Cena nezahŕňa služby delegáta.  


Poloha

Hotel sa nachádza v časti Sahl Hasheesh, 22 km od medzinárodného letiska v Hurgahde a 25 km od centra mesta. Do mesta v určených hodinách premáva shuttle bus za poplatok (pre koncept UAI bezplatne).  


Pláž

Krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vhodná aj pre deti. Ozvieži sprcha medzi plážou a bazénom, tiež aj bar pri bazéne. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú zadarmo.  


Pre deti

Pre deti je zdarma detský bazén, miniklub (5-12 rokov), detská postieľka, detské menu a stoličky v reštaurácii, ihrisko.  


Šport a zábava

Zdarma je k dispozícii stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, aerobik, diskotéka, šípky, boccia, vodné pólo. Potápačské centrum, biliard, požičovňa bicyklov, jazda na koni alebo ťave, vodné športy za poplatok. Animácie počas dňa pre deti aj dospelých.


Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR