Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Makadi Palace
* * * * *

29.11. - 06.12.
Vybrať iný termín
Cena
526 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.11. - 6.12.2018
7 nocí
30.11. - 7.12.2018
7 nocí
6.12. - 13.12.2018
7 nocí
7.12. - 14.12.2018
7 nocí
ETI tipy:
  • ETI neskoré odhlásenie
  • Ideálne pre šnorchlovanie: protiprúd, koralový útes bohatý na druhy
  • renovovaný všetky bazény 8000 m² bazénový komplex
  • Skvelé Reštaurácie rozmanitosť
  • WiFi v hale


Poloha: "Makadi Palace" sa nachádza asi 30 km južne od Hurghady v Makadi Bay priamo na rozsiahlej súkromnej pláži. Tu nájdete úžasný koralový útes s rôznymi druhmi, kde si môžete šnorchl (odporúčané kúpacie topánky) bezstarostné. K dispozícii je pravidelný, bezplatný autobusový transfer do "Grand Mall" a centra do Hurghady. Krásna plážová promenáda vedie k susediacim RED SEA HOTELS "Makadi Spa", "Sunwing Water World Makadi" a "Grand Makadi".Izby: 511 izieb je rozmiestnených na 4 poschodiach. Štandardné izby sú junior suites (DJZ/EJZ) a vkusne zariadené, majú vaňu/sprchovací kút, sušič vlasov, WC, telefón, SAT TV, minibar, trezor, klimatizáciu (sezónne), útulné posedenie, balkón/terasa. Veľký Juniorsuite (DBJ/EBJ) ponúka väčší obytný priestor s rovnakým vybavením. DJZ a DBJ sú k dispozícii s max. 2 dospelí a 2 deti (prístelky) na obsadenie. Veľká suita (DSD) má porovnateľné vybavenie a 2 spálne a extra sprchu.

Šport: 6 tenisových kurtov s/bez svetlometu (za poplatok), futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis (bez poplatku), plážový volejbal, aerobik, vodná aerobik, vodný loptička, športové aktivity, hry. Makadi Fitness Club a masáže za poplatok. Okrem toho denne mení večerné zábavy a živú hudbu. Po promenáde prichádzate do školy potápania Aquarius.

Maxi Kids Club ETI Baby Service: Aby sa týždňový sviatok vzrušoval pre malých hostí ETI od 4 do 12 rokov, ETI Maxi Kids Clubs ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracia doba sa môže meniť sezónne) môžu nemecky hovoriaci pracovníci v starostlivosti o dieťa denne prichádzať s niečím novým, pre všetky vekové skupiny existuje primeraná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. Spoločnosť ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi, v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fľašiek, hračky na plážovú pláž, WC, kanvica , Zmena tabuľky.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby pod

All inclusive: raňajky formou bufetu, obed formou bufetu, menu alebo občerstvenie, rôzne večerné raňajky alebo à la carte menu aj v Makadi Mall a Grand Makadi, niektoré s ponukou jedál a nápojov za príplatok. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín.
Na večeru je potrebný vhodný šatník. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a doplnkových službách za príplatok nájdete na stránke.

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj vízum, keď prídete na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke približne 22 €). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskoré odhlásenie v RED SEA HOTELS. Hotelová izba, ako aj rezervovaná cateringová služba sú Vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR