Hotel
Informácie

Venezuela s pobytom na Isla Margarita

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava letecky doprava letecky
Caracas • Orinoko • Salto Angel • Canaima • Los Roques • Isla Margarita

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Caracasu s prestupom. Po prílete transfer z letiska do hotela, ubytovanie a nocľah.
2. deň: raňajky. Celodenná prehliadka venezuelského hlavného mesta Caracasu. Prezriete si katedrálu, Bolívarovo námestie, rodný dom Simona Bolívara, radnicu, parky, univerzitu a veľa ďalších pozoruhodných miest. Nocľah.
3. deň: skoro ráno transfer z hotela na letisko a odlet do mesta Maturin v oblasti delty rieky Orinoko. Po prílete transfer do prístavu a odchod na motorovom člne do srdca delty, ktorá je tvorená rozsiahlymi záplavovými planinami, pokrytými hustou tropickou vegetáciou a je domovom rôznorodých zástupcov fauny a flóry. Ubytovanie v hoteli na jednom z ostrovčekov vytvorený riekou. Uvítací prípitok a obed. Popoludní návšteva domorodého kmeňa Warao, ktorého členovia sídlia na brehoch spletitých tokov v dedinkách na kôloch a živia sa lovom, rybolovom, zberom a pestovaním miestnych plodín. Ich spôsob života je nemenný po celé stáročia. Budete mať príležitosť zastaviť sa na brehu a prejsť sa džungľou. Večera a nocľah.
4. deň: raňajky. V dopoludní plavba loďou, počas ktorej budete môcť pozorovať okolitú džungľu, rozmanitú flóru a faunu. Obed. Popoludní prechádzka prírodou, kde sa stretnete s neuveriteľným množstvom botanických a zoologických exemplárov, ako sú napr. opice, papagáje či motýle. Večera a nocľah.
5. deň: raňajky. Plavba loďou do prístavu, transfer na letisko a odlet z Puerto Ordaz do Canaima. Odjazd do prístavu Ucaima a lodí "curiara" po rieke Carrao k prejám Mayupa. Absolvujete cca 20 minútovú prechádzku džungľou k najvyššiemu vodopádu sveta Salto Angel (979 metrov). Obed. Možnosť kúpania pri spiatočnej ceste v rieke Chrun. Večera a nocľah v hojdacích sieťach.
6. deň: raňajky. Plavba loďou po lagúne Canaima, ktorá je obklopená šiestimi ohromnými vodopádmi. Stolové hory (tepuis) tvoria doslova,, ostrovy "ohraničené kolmými stenami. Len na niekoľko málo z nich je možné vystúpiť a na väčšinu doposiaľ nevstúpila ľudská noha. Prechádzka džungľou k vodopádom Sapo. V priebehu dňa obed. Ubytovanie a nocľah.
7. deň: raňajky. Individuálne voľno k prechádzkam po okolí, kedy môžete vidieť ukážky domorodých remesiel. Transfer na letisko. Odlet z Canaima cez Puerto Ordaz do Caracasu. Ubytovanie a nocľah v Caracase.
8. deň: skoro ráno odlet z Caracasu na koralové súostrovie Los Roques, ktoré sa skladá z 55 malých koralových ostrovčekov s krásnymi plážami s bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou, leží v Karibskej oblasti asi 170 km severne od Caracasu a bolo v roku 1972 vyhlásené morským národným parkom, ktorý je najväčším v Karibiku. Po prílete transfer do hotela, ubytovanie a uvítací prípitok. Popoludní plavba loďou vrátane pikniku na pláži. Môžete vyskúšať šnorchlovanie a biele pláže. Návrat do hotela, večera a nocľah.
9. deň: raňajky. Ďalší výlet po súostroví Los Roques. Užijete si krásny relaxačný deň na nádherných plážach, prechádzky z jednej pláže na druhú s vodou pod kolenami a tisíce farebných tropických rýb ponúka ideálne podmienky pre šnorchlovanie a potápanie. V neskoršom popoludní transfer do Posada. Večera. Nocľah.
10. deň: raňajky. Individuálne voľno do transferu na letisko. Odlet cez Caracas na ostrov Isla Margarita - tropický "Ostrov perál". Po náročných dňoch strávených cestovaním určite uvítate možnosť odpočinúť si na najkrajších plážach Venezuely. Osobné voľno môžete využiť na kúpanie, šnorchlovanie či potápanie. Ubytovanie a nocľah.
11. deň: raňajky. Individuálne voľno a relaxácia na ostrove. Nocľah.
12. deň: raňajky. Odlet do Prahy s prestupom.
13. deň: prílet do Prahy.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

12
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

plná penzia
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

odletové taxa pri odlete z Venezuely cca 35 USD letiskové taxy za vnútroštátne lety po Venezuele spolu cca 60 USD - platby na mieste.
Zobraziť viac
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR