Hotel
Informácie

Londýn a Windsor - letecké víkendy

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava letecky doprava letecky

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Londýna. Po prílete transfer do hotela a ubytovanie. V závislosti na letovom poriadku krátka prechádzka centrom hlavného mesta Británie v oblasti Trafalgar Square, Soho a Piccadilly Circus. Nocľah.
2. deň: raňajky. Prejazd vlakom do pokojného mestečka Windsor. Prehliadka kráľovského zámku, pri ktorej uvidíte domček pre bábiky a prejdete reprezentačné miestnosti, kde medzi mnohými exponátmi môžete skúsiť nájsť guľku, ktorá zabila slávneho admirála Nelsona. Popoludní prechádzka do neďalekého Etonu, kde sa nachádza významná škola nielen pre členov kráľovskej rodiny. Návrat vlakom do Londýna a nocľah.
3. deň: raňajky. Prejazd metrom alebo vlakom do štvrte Westminster, kde sa nachádza budova Parlamentu, prechádzka vládnej štvrtí Whitehall, kde možno nahliadnuť cez mreže do Downing Street. Prechádzka parkom sv. Jakuba k Buckinghamskému palácu, odkiaľ vládne kráľovná Alžbeta II. V prípade pekného počasia je možné vidieť striedanie stráží. Na záver posedenie v bohémskej časti britskej metropoly v Covent Garden. Nocľah
4. deň: raňajky. Prejazd k pevnosti Tower of London, kde sú vystavené korunovačné klenoty. Prechádzka po moste Tower Bridge. V závislosti na letovom poriadku možno individuálne voľno do odjazdu na letisko vyplniť návštevou niekoľkých múzeí, napr. Britského múzea, Národnej galérie a múzeá voskových figurín Madame Tussaud's, alebo nakúpiť na jednej z najrušnejších tried Londýna, Oxford Street s obchodmi najznámejších značiek. Transfer na letisko, odlet do Prahy.

Cestovná kancelária FIRO-tour si vyhradzuje možnosť úpravy programu v prvý a posledný deň v nadväznosti na situáciu v doprave. Program v uvedených dňoch môže byť skrátený alebo naopak obohatený podľa aktuálnych časových možností.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

20
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

Vstupy
Zobraziť viac

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR