Hotel
Informácie
Termíny a ceny

To najlepšie z Írska a Škótska

  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • doprava letecky doprava letecky
Cena od
1 508 € -8%
Žiadne skryté poplatky
01.06. - 11.06.2018
Vybrať iný termín

Dublin • Rock of Cashel • Dingle • Mohérské útesy • Kilbeggan • Belfast • Stirling • Glasgow • Loch Ness • Blair Castle • Pitlochry • Edinburgh

Program zájazdu


1. deň: odlet z Bratislavy alebo Viedne do Dublinu, transfer do hotela. Nocľah.
2. deň: raňajky. Celodenná prechádzka po írskom hlavnom meste Dubline - O‘Connell Street, Trinity College, kde možno obdivovať Book of Kells - evanjeliár z 8. storočia. Prehliadka katedrály sv. Patrika a na záver návšteva slávneho pivovaru Guinness. Nocľah.
3. deň: raňajky. Odchod do grófstva Tipperary so zastávkou na Rock of Cashel, kde kázal sv. Patrick a teraz je toto miesto najkrajšou stredovekou pamiatkou v Írsku. Prejazd k národnému parku Killarney. Nocľah.
4. deň: raňajky. Celodenný výlet po mystickom Ring of Kerry. Príležitosť obdivovať úchvatné výhľady na hory a more pozdĺž útesov so zastávkami v malých rybárskych dedinkách. Zastávka pri vodopáde Torc a prechádzka záhradami pri panstve Muckross House. Návrat na nocľah.
5. deň: raňajky. Prejazd krátkym trajektom cez ústie rieky Shannon a zastávka v návštevníckom centre s prechádzkou pozdĺž Mohérskych útesov, kde je príležitosť počúvať búšenie vĺn Atlantického oceána. Cesta pokračuje pozdĺž pobrežia so zastávkou na ochutnávku írskych syrov na farme Aillwee Cave. Príchod do hotela pri Galway. Nocľah.
6. deň: raňajky. Dopoludnia návšteva pálenice Kilbeggan, ktorá patrí k najstarším v Írsku a prejazd srdcom smaragdového ostrova, krajinou sa štyridsiatimi odtieňmi zelenej do Belfastu – hlavného mesta Severného Írska. Krátka prehliadka mesta spojeného s Titanikom. Odporúčame navštíviť novú fantastickú expozíciu v Titanic Belfast múzeu. Nocľah.
7. deň: raňajky. Trajekt do Škótska a prejazd pozdĺž pobrežia grófstva Ayrshire, oblasťou v ktorej sa narodil slávny škótsky básnik Robert Burns. Prejazd rušným mestom Glasgow k jazeru Loch Lomond, ktoré je považované za kráľovnú škótskych jazier. Nocľah.
8. deň: raňajky. Prehliadka kráľovského Stirlingu s hradom, kde bola korunovaná Mária Stuartová. Popoludní odchod k Falkirk Wheel (Falkirské koleso) a výlet po vodných kanáloch Union a Forth & Clyde za použitia unikátneho vodného výťahu, ktorý vyvezie lode do výšky 24_m. Nocľah.
9. deň: raňajky. Celodenná prehliadka hlavného mesta Škótska - Edinburgh. Príležitosť obdivovať elegantné domy v „Novom meste“, vidieť škótske korunovačné klenoty na stredovekom hrade a prejsť sa po Kráľovskej míli, kde sa nachádza niekoľko dôležitých stavieb, napr. katedrála St. Giles či Holyrood Palace. Nocľah.
10. deň: raňajky. Transfer na letisko a odlet do Bratislavy alebo Viedne.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

20
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Bratislavy/Viedne
Zobraziť viac

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu