Hotel
Informácie

Istanbul - letecké víkendy

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava letecky doprava letecky

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Istanbulu, po prílete do Istanbulu nasleduje transfer do hotela. Ubytovanie a informatívne stretnutie. Následne možnosť krátkej pešej prechádzky so sprievodcom (námestie Taksim Square, hlavná trieda Istiklal Caddesi,...).
2. deň: raňajky. Individuálny program prípadne možnosť fakultatívneho panoramatického okruhu Istanbulom s českým sprievodcom. Počas okruhu sa najprv vydáme cez Bosporský most do ázijskej časti Istanbulu na najvyšší bod mesta tzv. Camlica, odkiaľ je úchvatný výhľad na mesto. Ďalej potom uvidíme najznámejšie pamiatky v Istanbule - palác Topkapi, Yerebatanskú cisternu (najväčšia zo všetkých istanbulských podzemných zásobníkov vody, údajne ich je v Istanbule niekoľko stoviek); ďalej Veľký bazár, Modrú mešitu (vrátane vstupu fakultatívneho výletu), Hagia Sofia (vstup v cene fakultatívneho výletu), a ďalšie.
3. deň: po raňajkách informačné stretnutie. Individuálny program prípadne podľa aktuálneho počasia možnosť plavby po Bospore. Vo večerných hodinách možnosť zaistenia folklórneho večerného programu.
4. deň: po raňajkách uloženie batožiny v priestoroch hotela, dopoludnia individuálne voľno, popoludní transfer na letisko a odlet do Prahy.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac

Poznámky

Program zájazdu je realizovaný v spolupráci s partnerskou CK.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR