Popis hotela
Termíny a ceny

Okruh Thajskom a krásy thajských ostrovov

14.11. - 28.11. Vybrať iný termín
-8%
2 428 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • doprava letecky doprava letecky

Bangkok • Ayutthaya • řeka Kwai • Krabi • ostrovy Phi Phi • ostrov Phuket

Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.11. - 28.11.2020
14 nocí
2 427,88 €
14.11. - 28.11.2020
14 nocí
2 427,88 €

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy (s medzipristátím) do Bangkoku.

2. deň: prílet do Bangkoku, transfer do hotela v centre mesta, ubytovanie a odpočinok. Individuálny program s možnou návštevou nočného trhu a barov na Pat Pongu. Noc v Bangkoku v centre mesta.

3. deň: prehliadka Bangkoku: dopoludnia navštívite chrám Wat Traimit s prekrásnou sochou Buddhu z rýdzeho zlata. Prejdete sa chrámovým komplexom Wat Po, gigantická socha ležiaceho Buddhu vás okúzli rovnako ako krásna chrámová architektúra. Prehliadka pokračuje v kráľovskom paláci s chrámom smaragdového Buddhu. Potom sa preplavíte cez rieku k chrámu ranných zorí Wat Arun, ktorý je zdobený množstvom porcelánu a poskytuje jedinečné výhľady na Bangkok. Večera v tradičnej thajskej reštaurácii s tanečným vystúpením a ukážkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.

4. deň: ráno sa vydáte na sever od Bangkoku, prvou zastávkou bude romantický komplex kráľovského letného paláca s množstvom letohrádkov v starostlivo udržiavanej záhrade. Vaša cesta bude pokračovať do kráľovského mesta Ayutthaye, odkiaľ vládli thajskí panovníci viac ako 400 rokov, prezriete si pamiatky jedinečného významu. Navštívite chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Neskoro popoludní návrat do Bangkoku.

5. deň: skoro ráno cesta na západ od Bangkoku okolo soľných polí do mesta Kanchanaburi. Prezriete si vojenské múzeum, cintorín a slávny most cez rieku Kwai, ktorý stavali zajatci v priebehu 2. svetovej vojny. Popoludní sa prejdete lokálkou po železnici smrti s vyhliadkou na okolitú krajinu. Vydáte sa loďou po rieke do dedinky River Kwai, ubytovanie.

6. deň: ráno sa vydáte loďou po rieke do Paksengu, pozriete sa k jaskyniam Kaeng Lava a vstúpite do ich vnútra. Nezabudnuteľným zážitkom bude návšteva výcvikového strediska slonov s prechádzkou na slonoch. Páčiť sa vám bude aj rafting na bambusových pltiach. Cesta autobusom späť do Bangkoku.

7. deň: transfer na letisko a odlet na Krabi. Po prílete transfer do hotela v oblasti Krabi, ktorá je preslávená nádhernými plážami a vápencovými skalnými útvarmi.

8.–9. deň: voľno môžete využiť na návštevu národného parku Phang Nga, možnosť preplávať morskými jaskyňami ako aj porastmi mangrovníkov. 
10. deň: transfer na súostrovie Phi Phi, kde sú stále najkrajšie pláže v Thajsku. 

11.–12. deň: môžete leňošiť v tieni paliem na plážach s bielym pieskom alebo sa len potápať k niektorému z priľahlých ostrovčekov.
13. deň: transfer na ostrov Phuket.

14.–15. deň: užijete si kúpanie, nákupy aj nočný život. Môžete podniknúť cestu okolo ostrova, navštíviť niektorý z tunajších budhistických chrámov alebo akvárium.
16. deň: transfer na letisko, odlet do Prahy (s medzipristátím). 

17. deň: prílet do ČR.

Zmena programu vyhradená.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Čítať viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy (cena za odlet z Viedne na vyžiadanie ) 

Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

14x raňajky, 3x obed, 1x večera

Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

fakultatívne služby

Čítať viac