Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Okruh Thajskom a krásy thajských ostrovov

17.11. - 01.12.
Vybrať iný termín
Cena
2 391 € -8%
Žiadne skryté poplatky
  • doprava letecky doprava letecky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
17.11. - 1.12.2018
14 nocí
2 391,08 €
17.11. - 1.12.2018
14 nocí
2 391,08 €
Bangkok • Ayutthaya • řeka Kwai • Krabi • ostrovy Phi Phi • ostrov Phuket

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy (s medzipristátím) do Bangkoku.

2. deň: prílet do Bangkoku, transfer do hotela v centre mesta, ubytovanie a odpočinok. Individuálny program s možnou návštevou nočného trhu a barov na Pat Pongu. Noc v Bangkoku v centre mesta.

3. deň: prehliadka Bangkoku: dopoludnia navštívite chrám Wat Traimit s prekrásnou sochou Buddhu z rýdzeho zlata. Prejdete sa chrámovým komplexom Wat Po, gigantická socha ležiaceho Buddhu vás okúzli rovnako ako krásna chrámová architektúra. Prehliadka pokračuje v kráľovskom paláci s chrámom smaragdového Buddhu. Potom sa preplavíte cez rieku k chrámu ranných zorí Wat Arun, ktorý je zdobený množstvom porcelánu a poskytuje jedinečné výhľady na Bangkok. Večera v tradičnej thajskej reštaurácii s tanečným vystúpením a ukážkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.

4. deň: ráno sa vydáte na sever od Bangkoku, prvou zastávkou bude romantický komplex kráľovského letného paláca s množstvom letohrádkov v starostlivo udržiavanej záhrade. Vaša cesta bude pokračovať do kráľovského mesta Ayutthaye, odkiaľ vládli thajskí panovníci viac ako 400 rokov, prezriete si pamiatky jedinečného významu. Navštívite chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Neskoro odpoludní návrat do Bangkoku.

5. deň: skoro ráno cesta na západ od Bangkoku okolo soľných polí do mesta Kanchanaburi. Prezriete si vojenské múzeum, cintorín a slávny most cez rieku Kwai, ktorý stavali zajatci v priebehu 2. svetovej vojny. Popoludní sa prejdete lokálkou po železnici smrti s vyhliadkou na okolitú krajinu. Vydáte sa loďou po rieke do dedinky River Kwai, ubytovanie.

6. deň: ráno sa vydáte loďou po rieke do Paksengu, pozriete sa k jaskyniam Kaeng Lava a vstúpite do ich vnútra. Nezabudnuteľným zážitkom bude návšteva výcvikového strediska slonov s prechádzkou na slonoch. Páčiť sa vám bude aj rafting na bambusových pltiach. Cesta autobusom späť do Bangkoku.

7. deň: transfer na letisko a odlet na Krabi. Po prílete transfer do hotela v oblasti Krabi, ktorá je preslávená nádhernými plážami a vápencovými skalnými útvarmi.

8.–9. deň: voľno môžete využiť na návštevu národného parku Phang Nga, preplávať morskými jaskyňami ako aj porastmi mangrovníkov.

10. deň: transfer na súostrovie Phi Phi, kde sú stále najkrajšie pláže v Thajsku.

11.–12. deň: môžete leňošiť v tieni paliem na plážach s bielym pieskom alebo sa len potápať k niektorému z priľahlých ostrovčekov.

13. deň: transfer na ostrov Phuket.

14.–15. deň: užijete si kúpanie, nákupy aj nočný život. Môžete podniknúť cestu okolo ostrova, navštíviť niektorý z tunajších budhistických chrámov alebo akvárium.

16. deň: transfer na letisko, odlet do Prahy (s medzipristátím).

17. deň: prílet do ČR.

Zmena programu vyhradená.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy

Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

14x raňajky, 3x obed, 1x večera
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

fakultatívne služby
Zobraziť viac
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR