Hotel
Informácie
Termíny a ceny

To najlepšie zo Sardínie a Sicílie

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy, prílet do Olbie. Podľa letového poriadku prechádzka a indivuduálne voľno. Prejazd na ubytovanie na pobreží. Večera. Nocľah.

2. deň: po raňajkách odjazd na Smaragdové pobrežie - najkrajšiu časť ostrova s desiatkami ostrovčekov s nádhernými plážami a zátokami, fakultatívný výlet loďou na ostrov Maddalena. Individuálne voľno na kúpanie. Večera, nocľah.

3. deň: raňajky, individuálne voľno na pláži. Večera. Nocľah.

4. deň: raňajky, individuálne voľno, podľa letového poriadku transfer na letisko Olbia a odlet na Sicíliu. Prílet do Catanie, transfer do hotela, individuálne voľno. Večera. Nocľah.

5. deň: raňajky, v dopoludnajších hodinách výlet na dominantu celého ostrova, na vulkán Etna, kde uvidíme zaujímavú "mesačnú" krajinu s lávovými útvarmi. Popoludní odjazd do neďalekej Taorminy, jedného z najnavštevovanejších mestečiek na Sicílii, ktoré sa týči vo výške cca 200 m n. m. a jeho najvýznamnejšou pamiatkou je divadlo. Návrat do hotela, večera a nocľah.

6. deň: raňajky, individuálne voľno, možnosť kúpania, večera a nocľah.

7. deň: raňajky, prechádzka Cataniou. Catania je barokovým architektonickým skvostom, ktorý za svoju barokovú podobu vďačí poslednému veľkému zemetrasenie z roku 1693, ktoré pôvodné mesto úplne zničilo, podľa letového poriadku transfer na letisko a odlet späť do ČR.

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR