Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Rím - Neapol - Pompeje - Capri

27.09. - 30.09.
Vybrať iný termín
Cena
330 € -8%
Žiadne skryté poplatky
  • doprava autobusom doprava autobusom
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
27.9. - 30.9.2018
3 noci
27.9. - 30.9.2018
3 noci
27.9. - 30.9.2018
3 noci
27.9. - 30.9.2018
3 noci
27.9. - 30.9.2018
3 noci
27.9. - 30.9.2018
3 noci
Rím • Neapol • Pompeje • Capri

Program zájazdu


1. deň:
odjazd z ČR v dopoludňajších hodinách.
2. deň: celodenná prehliadka Ríma s návštevou najvýznamnejších pamiatok. Koloseum, Pantheon, Forum Romanum, námestie Navona so známou fontánou Štyroch riek. Nezabudnuteľná atmosféra v okolí Španielskych schodov. Ak si budete chcieť zaistiť opätovný návrat do Ríma, vhoďte mincu do neďalekej fontány di Trevi. Zastávka na Benátskom námestí s pamätníkom kráľa Viktora Emanuela II. a v pozoruhodnom kostole Santa Maria in Cosmedin. Nocľah.
3. deň: návšteva Vatikánu, prehliadka najväčšieho kresťanského kostola sveta, chrámu sv. Petra, Vatikánskych múzeí ako aj unikátnej Sixtínskej kaplnky. Popoludní odchod smerom do Neapola, nocľah.
4. deň:
ráno odchod do Pompejí, prehliadka antického mesta zasypaného popolom v r. 79 n. l. Príchod na Vezuv, nenáročným výstupom sa dostaneme až ku kráteru do výšky 1270 m s úchvatným pohľadom na záliv. Podvečer prehliadka Neapola. Návrat do hotela, nocľah.
5. deň: fakultatívna plavba loďou na ostrov Capri, nádherný ostrov v Tyrhénskom mori. Fakultatívne možnosť absolvovať výlet člnom k Modrej jaskyni alebo loďou okolo ostrova k Bielej jaskyni, morským útesom Faraglioni a koralovým kvetom. Možnosť návštevy Augustovej záhrady, Tiberiovej vily Jovis alebo výlet do mestečka Anacapri, ochutnávka limoncella. Možnosť vyjsť lanovkou na najvyšší horu ostrova Monte Solaro (589 m  n. m.) alebo si prezrieť Vilu St. Michele. Nezabudnite si pribaliť plavky, pretože aj na tomto malebnom ostrove si môžete užiť kúpanie na kamienkovej pláži. Po návrate na pevninu odchod do ČR.
6. deň: príchod do ČR v popoludňajších hodinách.
Zmena programu vyhradená. Cestovná kancelária FIRO-tour si vyhradzuje možnosť úpravy programu v prvý a posledný deň v nadväznosti na aktuálne letové časy. Program v uvedených dňoch môže byť skrátený alebo naopak obohatený podľa aktuálnych časových možností.
Doprava

Doprava

klimatizovaným autokarom
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

lodný lístok na Capri a späť • ostatné vstupy
Zobraziť viac

Poznámky

minimálny počet účastníkov: 36
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR