Hotel
Informácie

Miláno s výletmi do Benátok a k jazeru Como

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny

Program zájazdu

1. deň:  odlet z Prahy do Milána, transfer, ubytovanie v hoteli. Popoludňajšia alebo večerná prechádzka. Možnosť návštevy najkrajšej a najdôležitejšej pamiatky, ktorá je dóm na námestí Piazza Duomo, veľkolepá Galeria Viktora Emanuela, kráľovského paláca, Palazzo dei Giureconsulti, Palazza della Regione, mestská radnica. Ďalej najväčšie a najslávnejšie divadlo La Scala, možnosť návštevy obrazárne Pinacoteca di Brera, kostol Santa Maria delle Grazie, Vedeckotechnické múzeum atď. Nocľah.

2. deň:  raňajky, ráno odchod rýchlovlakom Freccia Rossa do Benátek. Celodenná prehliadka mesta s neopakovateľnou atmosférou, ktorá je rozložená v lagúne na viac ako stovke ostrovov. Prehliadka  námestia sv. Marka so zvonicou  a chrámom sv. Marka, Dóžov palác, plavba vaporettom po hlavnej benátskej dopravnej tepne Canal Grande. Návrat rýchlovlakom zpät do Milána. Nocľah.

3. deň:  raňajky, výlet k jazeru Como, prehliadka mestečka. V popoludňajších hodinách návrat do Milána, pokračovanie prehliadky z prvého dňa. Nocľah.

4. deň: raňajky, fakultatívne voľno, podľa letového poriadku odlet späť do ČR.

Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR