Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • doprava letecky doprava letecky
Boston • New York • Washington DC • Philadelphia • Amish Country • Cleveland • Chicago

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Bostonu, transfer do hotela, ubytovanie. Podľa letového poriadku individuálne voľno alebo prechádzka so sprievodcom, nocľah.
2. deň: prehliadka Bostonu, krásneho mesta na východnom pobreží USA. Boston je zároveň jedným z najstarších a kultúrno najvýznamnejších miest krajiny. Turistickým lákadlom sú tu galérie a múzeá, najmä najväčšia z nich, Museum of Fine Arts. V popoludňajších hodinách nasleduje odchod do New Yorku. Nocľah.
3. deň: New York, nazývaný tiež "Big Apple", je jedno zo svetovo najzaujímavejších miest, ktoré okúzľuje svojou atmosférou, fascinuje pamiatkami a turistov priťahujú taktiež nákupné zóny s množstvom obchodov. V rámci okružnej prehliadky mestom návšteva Piatej Avenue, Rockefeller Center, Broadway, Central Park, Wall Street, Chinatown a ďalšie. Nalodenie na trajekt smerom ku Staten Islande. Cestou si môžete vychutnávať panoramatický pohľad na sochu Slobody a jej okolie.
4. deň: pokračovanie prehliadky New Yorku, individuálne voľno alebo program so sprievodcom. Fakultatívne návšteva Empire State Building, fakultatívne návšteva Metropolitného múzea, individuálne voľno, nocľah.
5. deň: individuálne voľno v New Yorku. Nocľah. 6. deň: odchod do Philadelphie, ktorá býva označovaná ako mesto "bratskej lásky" a je tiež miestom zrodenia americkej nezávislosti a histórie. Nasleduje prehliadka historického centra: Liberty Bell, Independence Hall, Independence National Historic Park a ďalšie. Odchod do Washingtonu, nocľah.
7. deň: návšteva Washingtonu, hlavného mesta Spojených štátov amerických. Prehliadka zahŕňa návštevu Bieleho domu (exteriér), budovy Kapitolu, pamätníka Lincolna alebo Arlingtonského národného cintorína, kde je k videniu aj hrob J. F. Kennedyho, atď. Večera. Nocľah.
8. deň: individuálne voľno, podľa letového poriadku nasleduje transfer na letisko a odlet späť do ČR.
9. deň: prílet do Prahy.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy (na vyžiadanie aj odlet z Viedne)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

6x raňajky + 1x večera
Zobraziť viac

Poznámky

Upozornenie
K vybaveniu vstupnej autorizácie ESTA je nutný biometrický pas.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR