Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava letecky doprava letecky
Anchorage • Portage Lake • Denali National Park • Fairbanks • Valdez • Whitter • Seward • Anchorage

Program zájazdu

1. deň: Odlet s prestupom do Anchorage, metropoly Aljašky. Po prílete a nevyhnutných formalitách prehliadka mesta, kde sa najskôr na krátkom autobusovom okruhu zoznámime s jeho atmosférou, potom nasleduje zastávka v centre, pešia prechádzka a odchod na ubytovanie. v Anchorage.
2. deň: ráno odídeme do Seward, odkiaľ podnikneme nezabudnuteľný lodný výlet do oblasti národného parku Kenai Fjords, pestrej palety malebných fjordov, kde možno pozorovať mroža, tulene, veľryby či morské orly. Uvidíme tiež zaujímavý ľadovec spadajúci priamo do morských vôd. Cestou späť sa zastavíme v blízkosti Portage Glacier a podnikneme krátku prechádzku, z ktorej môžeme obdivovať mohutné masy ľadu. Návrat do miesta ubytovania.
3. deň: Z Anchorage pokračujeme drsnou krásou severu do mestečka Talkeetna, ktoré si zachovalo ešte dobovú atmosféru dobývania severu - možnosť leteckého fakultatívneho výletu okolo Mt.Mc.Kinlay. Ďalej sa zastavíme vo Wasille, miesta odkiaľ sú poriadané najslávnejšie preteky psích záprahov na svete. Prejdeme cez nevysoký Broadpass a v popoludňajších hodinách prídeme do oblasti Národného parku Denali, návšteva informačného centra. Ubytovanie v okolí parku.
4. deň: Celodenná návšteva Národného parku Denali miestnym busom riadeným skúseným rangerom, ktorý nás zoznámi až s neskutočnými krásami tunajšej prírody, ktorej dominantou je majestátny Mt.Mc.Kinlay / teraz opäť Mt.Denali / a kde sa môžeme stretnúť s celou paletou tunajšej fauny. Návrat do miesta ubytovania.
5. deň: odjazd späť z Denali do Anchorage, príchod na ubytovanie.
6. deň: Celodenný letecký výlet, napred miestnou linkou do King Salmon odkiaľ hydroplánom dopraví do Brooks v Národnom parku Katmai. Pobyt v národnom parku, kde môžeme pozorovať medveďa grizzly z bezprostrednej blízkosti. V neskorých popoludňajších či večerných hodinách odlet späť do Anchorage.
7. deň: individuálne voľno v Anchorage.
8. deň: podľa letového poriadku odlet s prestupom do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

10
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy (na vyžiadanie aj odlet z Viedne)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac

Poznámky

K vybaveniu vstupnej autorizácie ESTA je nutný biometrický pas.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR