Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Emiráty krížom krážom

28.09. - 05.10.
Vybrať iný termín
Cena
1 103 € -8%
Žiadne skryté poplatky
  • hviezdicový zájazd hviezdicový zájazd
  • doprava letecky doprava letecky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
28.9. - 5.10.2018
7 nocí
1 103,08 €
28.9. - 5.10.2018
7 nocí
1 103,08 €
9.11. - 16.11.2018
7 nocí
1 176,68 €
9.11. - 16.11.2018
7 nocí
1 176,68 €
Dubaj • Al Ain • Abu Dhabi • Fujairah • Sharjah • Ajman

Informácie o vízach

V prípade pečiatky Izraelu v cestovnom pase môže byť vstup do Spojených arabských emirátov zakázaný.

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy(prípadne Ostravy)  do Dubaja. Po prílete transfer do hotela v Dubaji, ubytovanie a nocľah.
2. deň: po raňajkách poldenný okruh Dubajom. ktorý začína zastávkou na fotografovanie impozantného hotela Burj Al Arab. Návšteva mešity Jumeirah Mosque , prehliadka  štvrte Bastakiya a múzuea v pevnosti Al Fahidi Fort . Prejazd lodným taxi "abra"na druhý breh  zálivu Creek , návšteva trhu so zlatom a s korením . Návrat do hotela . V neskoršom popoludní odjazd terénnymi džípmi do púšte. V beduínskom tábore možnosť odviesť sa na ťavách, ukážka brušného tanca , možnosť vyskúšať vodnú fajku. Po západe slnka tradičná arabská večera barbecue. Návrat do hotela vo večerných hodinách, nocľah. 
3. deň: raňajky v hoteli. Individuálne voľno. Možnosť poldenného fakultatívneho výletu "Moderný Dubaj - Burj Khalifa". Výlet zahŕňa okružnú jazdu najmodernejšími časťami Dubaja vrátane umelo vybudovaného palmového ostrova. Návšteva vyhliadkovej terasy najvyššieho mrakodrapu sveta Burj Khalifa (vstup zahrnutý v cene). Nocľah v hoteli v Dubaji.
4. deň: po raňajkách odchod do mesta Al Ain známeho ako "Záhradné mesto". Návšteva tzv. "Ťavieho trhu" a prehliadka oázy, prehliadka Al Ain múzea a Sheik Zayed múzea. Obed v miestnej reštaurácii. Návrat do hotela v Dubaji v popoludňajších hodinách, individuálne voľno, nocľah.
5. deň: po raňajkách odchod cez Masafi, pohorím Hajjar do mestečka  Dibba. Pozdĺž Východného pobrežia pri Ománskom zálive pokračovanie  k najstaršej mešite krajiny  v Badiyah. Obed v Royal Beach vo Fujairah. Pokračovanie do Khor  Fakkan a prístavu Bitnah. Návrat do hotela v Dubaji, nocľah. 
6. deň: po raňajkách odchod z Dubaja cez oblasť  Jebel Ali  do Abu Dhabi , hlavného mesta krajiny . Okružná jazda mestom , prehliadka múzea ľudových tradícií Heritage Village a známej Sheikh Zayed mešity. Obed v hoteli Crowne Plaza v Abu Dhabi. Návrat do hotela v Dubaji v popoľudňajších hodinách, individuálne voľno , nocľah. 
7. deň: po raňajkách poldenný výlet do emirátov Sharjah a Ajman. Prehliadka múzea ľudových tradícií v emiráte Ajman. Zastávka na tzv. "Kultúrnom námestí" v Sharjah a pri mešite King Faisaz (len zvonku), návšteva obchodného centra "Blue Souk". Návrat do Dubaja v skorých popoludňajších hodinách, individuálne voľno. Večerná plavba tradičnou loďou "Dhow" s večerou a s hudbou. V neskorých hodinách návrat do hotela, nocľah.
8. deň: raňajky v hoteli. Osobné voľno. Podľa letového poriadku transfer na letisko v Dubaji, odlet do Prahy(alebo Ostravy).

Zmena programu vyhradená.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy, prípadne z Ostravy 
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

7x raňajky + 3x obed + 2x večera
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

1lôžková izba (368 EUR) • poldenný  výlet Moderný Dubaj -Burj Khalifa (115 EUR) • letecká doprava so spoločnosťou Emirates (cca 154 EUR) • komplexné cestovné poistenie
Zobraziť viac

Poznámky

Cena výletu "Moderný Dubaj - Burj Khalifa" platí len pri rezervácii a platbe vopred a pri obsadenosti minimálne 6 osôb, rezervácia nutná vopred v CK FIRO-tour. Na mieste už rezervácia nie je možná.


Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR