Popis hotela
Termíny a ceny

Emiráty krížom krážom

27.10. - 03.11. Vybrať iný termín
-8%
1 140 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • hviezdicový zájazd hviezdicový zájazd
  • doprava letecky doprava letecky

Dubaj • Al Ain • Abu Dhabi • Fujairah • Sharjah • Ajman

Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.10. - 3.11.2019
7 nocí
1 139,88 €
27.10. - 3.11.2019
7 nocí
1 139,88 €
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
1 139,88 €
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
1 139,88 €
8.2. - 15.2.2020
7 nocí
1 158,28 €

Informácie o vízach

V prípade pečiatky Izraelu v cestovnom pase môže byť vstup do Spojených arabských emirátov zakázaný.

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Dubaja. Po prílete transfer do hotela v Dubaji, ubytovanie a nocľah.
2. deň: po raňajkách poldenný okruh Dubajom. ktorý začína zastávkou na fotografovanie impozantného hotela Burj Al Arab. Návšteva mešity Jumeirah Mosque, prehliadka  štvrte Bastakiya a múzuea v pevnosti Al Fahidi Fort . Prejazd lodným taxi "abra" na druhý breh zálivu Creek, návšteva trhu so zlatom a s korením. Návrat do hotela. V neskoršom popoludní odjazd terénnymi džípmi do púšte. V beduínskom tábore možnosť odviesť sa na ťavách, ukážka brušného tanca , možnosť vyskúšať vodnú fajku. Po západe slnka tradičná arabská večera barbecue. Návrat do hotela vo večerných hodinách, nocľah. 
3. deň: raňajky v hoteli. Individuálne voľno. Možnosť poldenného fakultatívneho výletu "Moderný Dubaj - Burj Khalifa". Výlet zahŕňa okružnú jazdu najmodernejšími časťami Dubaja vrátane umelo vybudovaného palmového ostrova. Návšteva vyhliadkovej terasy najvyššieho mrakodrapu sveta Burj Khalifa (vstup zahrnutý v cene). Nocľah v hoteli v Dubaji.
4. deň: po raňajkách odchod do mesta Al Ain známeho ako "Záhradné mesto". Návšteva tzv. "Ťavieho trhu" a prehliadka oázy, prehliadka Al Ain múzea a Sheik Zayed múzea. Obed v miestnej reštaurácii. Návrat do hotela v Dubaji v popoludňajších hodinách, individuálne voľno, nocľah.
5. deň: po raňajkách odchod cez Masafi, pohorím Hajjar do mestečka Dibba. Pozdĺž Východného pobrežia pri Ománskom zálive pokračovanie  k najstaršej mešite krajiny  v Badiyah. Obed v Royal Beach vo Fujairah. Pokračovanie do Khor Fakkan a prístavu Bitnah. Návrat do hotela v Dubaji, nocľah. 
6. deň: po raňajkách odchod z Dubaja cez oblasť  Jebel Ali  do Abu Dhabi, hlavného mesta krajiny. Okružná jazda mestom, prehliadka múzea ľudových tradícií Heritage Village a známej Sheikh Zayed mešity. Obed v hoteli Crowne Plaza v Abu Dhabi. Návrat do hotela v Dubaji v popoľudňajších hodinách, individuálne voľno, nocľah. 
7. deň: po raňajkách poldenný výlet do emirátov Sharjah a Ajman. Prehliadka múzea ľudových tradícií v emiráte Ajman. Zastávka na tzv. "Kultúrnom námestí" v Sharjah a pri mešite King Faisaz (len zvonku), návšteva obchodného centra "Blue Souk". Návrat do Dubaja v skorých popoludňajších hodinách, individuálne voľno. Večerná plavba tradičnou loďou "Dhow" s večerou a s hudbou. V neskorých hodinách návrat do hotela, nocľah.
8. deň: raňajky v hoteli. Osobné voľno. Podľa letového poriadku transfer na letisko v Dubaji, odlet do Prahy.

Zmena programu vyhradená.

Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Čítať viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy, na vyžiadanie odlet z Bratislavy alebo z Viedne

Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

7x raňajky + 3x obed + 1x večera (podľa programu)

Čítať viac

Poznámky

Cena výletu "Moderný Dubaj - Burj Khalifa" platí len pri rezervácii a platbe vopred a pri obsadenosti minimálne 6 osôb, rezervácia nutná vopred v CK FIRO-tour. Na mieste už rezervácia nie je možná.

Povinné príplatky: pobytová taxa (4,5 USD / izba / noc v 4 * hoteli) splatná v hotovosti na hotelovej recepcii.

Hodnotenia klientov: 4.2 / 6