Hotel
Informácie

Dubaj - fantastické zážitky nie len pre deti

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy / Ostravy do Dubaja. Transfer do hotela v Dubaji, ubytovanie a nocľah.
2. deň: po raňajkách začína prvé poznanie metropoly Dubaj, úchvatného mesta, kde sa sny stávajú skutočnosťou a nič nie je nemožné. Poldenný okruh mestom začína zastávkou na fotografovanie známeho hotela v tvare plachetnice - Burj Al Arab. Nasleduje zastávka pri mešite Jumeirah Mosque, prehliadka štvrte Bastakiya a múzeá pevnosti Al Fahidi Fort. Vodným taxi "abra" sa dostanete cez zátoku Dubaj Creek na druhú stranu zálivu a okúsite atmosféru trhu so zlatom a korením. Nielen deti iste zaujme najväčší zlatý prsteň na svete, ktorý je vystavený vo výklade miestneho klenotníctva a je zapísaný v Guinessovej knihe rekordov. V popoludňajších hodinách odchod terénnymi jeepmi do púšte. Adrenalínová jazda na púštnych dunách s profesionálnymi vodičmi je skvelým zážitkom. Z jeepu môžete následne presedlať na ťavy v beduínskom tábore, vyskúšať zdobenie hennou alebo vodnú fajku. Po západe slnka vás čaká barbecue večera za doprovodu brušnej tanečnice alebo tanura tanečníka. Návrat do hotela v Dubaji vo večerných hodinách.
3. deň: raňajky. Individuálne voľno k vlastnému poznávaniu Dubaja. Určite sa nezabudnite zastaviť pri najvyššej budove sveta, Burj Khalifa, pri ktorej je vo večerných hodinách pôsobivá nočná show. Len jazda nadzemným metrom je zážitkom. Ďalším tipom je možnosť návštevy novo otvorených zábavných parkov Legoland, Riverpark či Bollywood. Nocľah v Dubaji.
4. deň: raňajky. Individuálne voľno, ktoré môžete stráviť napríklad na snehu, a to v Ski Dubai, kde na vás čakajú aj tučniaky, s ktorými sa môžete aj odfotiť (za poplatok). Ak dávate prednosť vodným radovánkam, určite odporúčame návštevu niektorého z vodných parkov, Aquaventure Parku pri hoteli Atlantis alebo Wild Wadi Parku pri hoteli Jumeirah Beach. Nocľah v Dubaji.
5. deň: po raňajkách cesta z Dubaja cez známu priemyselnú oblasť Jebel Ali do hlavného mesta Spojených arabských emirátov, Abu Dhabi. Prehliadka mesta začne u majestátnej mešity Sheikh Zayed, jednej z najväčších mešít sveta. Nasledovať bude cesta do oblasti jedného z najluxusnejších hotelov sveta Emirates Palace. Pokračovať budete až do Heritage Village, špeciálne navrhnuté tak, aby pripomínala históriu tejto oblasti. Cesta vás ďalej zavedie na ostrov Yas, kde sa nachádza krytý zábavný park Ferrari World s horskou dráhou Formula Rossa a tiež známy pretekársky okruh Formuly 1. Fakultatívne možnosť návštevy parku Ferrari World. Prejazd na ubytovanie do hotela Doubletree by Hilton Marjan Island ***** (alebo podobného) v emiráte Ras Al Khaimah.
6. deň: Raňajky. Individuálne voľno v hoteli priamo pri nádhernej piesčitej pláži, možnosť návštevy vodného parku Iceland Water Park. Večera a nocľah v hoteli v Ras Al Khaimah.
7. deň: raňajky. Individuálne voľno pri mori, prípadne možnosť lodného fakultatívneho výletu pozdĺž pobrežia Musandam na lodi zvanej Omani Dhow. Odpočinok na lodi vrátane tradičného obeda a nápojov s pravou chuťou Arabského sveta, pozorovanie púštnej, napriek tomu však krásnej krajiny, možnosť šnorchlovania, plavba okolo dedinky Haffa a pláže Ziggy, možnosť plávania. Návrat na večeru a nocľah do hotela v Ras Al Khaimah.
8. deň: raňajky, podľa letového poriadku transfer na letisko v Dubaji, odlet späť do Prahy / Ostravy.
Doprava

Doprava

letecky z Prahy / Ostravy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

podľa programu (Dubaj - raňajky, Ras Al Khaimah - polpenzia)
Zobraziť viac

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR