Popis hotela
Termíny a ceny

Valencia - letecký víkend

24.10. - 24.10. Vybrať iný termín
0 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • doprava letecky doprava letecky
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
10.4. - 13.4.2020
3 noci
10.4. - 13.4.2020
3 noci
10.4. - 13.4.2020
3 noci
30.4. - 3.5.2020
3 noci
30.4. - 3.5.2020
3 noci

Program zájazdu

1. deň:
vo večerných hodinách prílet do Valencie, transfer do hotela. Informačná schôdzka s delegátom v lobby v hoteli.

2. deň:
po raňajkách informačné stretnutie. Dopoludnia individuálny program alebo možnosť fakultatívneho panoramatického okruhu Valencií s českým sprievodcom  (exteriéry Mesta umenia a vedy, prístav a pláže Las Arenas, záhrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, futbalový štadión Mestalla, býčia aréna, historické centrum Valencie, múzeum Fallero, Hodvábný trh, inšititút súčasného umenia, Ivam,…). Popoludní možnosť prechádzky historickým centrom Valencie so zameraním na pamiatky a zaujímavosti španielskej kuchyne s českým sprievodcom v cene zájazdu. Necháme sa okúzliť špecialitami Mercado Central, námestím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláca La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavné pamiatky historicke časti Valencie, prekrásnu katedrálu La Seu, vežu Miqueleta a valencijskú radnicu a ďalšie. 

3. deň:
po raňajkách individuálny program.

4. deň: po raňajkách check out a uloženie batožiny podľa pokynov sprievodcu. Individuálny program alebo možnosť fakultatívneho výletu do prírodného parku Albufera s českým sprievodcom. popoludní transfer na letisko a odlet do Prahy.

Zmena programu vyhradená.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Čítať viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

6x raňajky a 1 x polpenzia.
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

fakultatívne výlety s český sprievodcom: panoramaticky okruh mestom 38 EUR (cca 3,5 hod.) a Albufera 38 EUR. Cena za osobu pri zakúpení zájazdu.

a) Panoramatický okruh Valenciou
Vytvoríte si prvý dojem o Valencii v priebehu panoramatického okruhu a naviac s výkladom česky hovoriaceho sprievodcu. Tešiť sa môžete na exteriéry známych valencijských pamiatok. Uvidíte Mesto umenia a vedy, prístav a pláže Las Arenas, záhrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, futbalový štadión Mestalla, býčiu arénu, historické centrum Valencie, múzeum Fallero, Hodvábny trh a inštitút súčasného umenia Ivam. 
(minimálny počet záujemcov pre realizáciu: 15)

b) Prírodný park Albufera 
Navštívite prírodný park, ktorý se nachádza cca 15 km od Valencie. Je to jedna z najdôležitejších prírodných oblastí v Stredomorí. Tvoria ho sladkovodné lagúny a centrom je jazero s rozlohou 5x6 km. Park má svoju špecifickú faunu a flóru a je tiež hniezdišťom pre sťahovavé vtáky. Môžete tu vidieť až 250 rôzných druhov vtáctva.
(minimální počet záujemcov pre realizáciu: 15)
Čítať viac

Poznámky

Vstupy do pamiatok a múzeí nie sú v cene zájazdu.

Zájazd sa koná v spolupráci s partnerskou CK Neckermann.

Valencia 
Objavte krásy Valencie! Môžete relaxovať na slnečných plážach, poznávať históriu či stúpať k vrcholom hôr. Navštívte bývalý obchod s hodvábom Llotja de la Seda, ktorý patrí medzi svetové kultúrne dedičstvo UNESCO. Nezabudnuteľnú atmosféru má prechádzka starobylými uličkami a nákup na rušných tržniciach. Z 51m vysokej vyhliadkovej veže Micalet, ku ktorej vedie 207 schodov, sa vám naskytne úchvatný výhľad na celý kraj.