Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Krásy Andalúzie

  • doprava letecky doprava letecky
Cena od
1 066 € -8%
Žiadne skryté poplatky
01.06. - 08.06.2018
Vybrať iný termín

Malaga • Gibraltar • Marbella • Nerja • Granada • Cordoba • Sevilla • Jerez • Cádiz • Ronda • Costa del Sol

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Malagy. Po prílete transfer do hotela v oblasti Malagy, ubytovanie a večera.
2. deň: raňajky. Odchod pozdĺž pobrežia k Gibraltáru, okružná jazda po gibraltárskej skale "Rock Tour" s návštevou jaskýň Sv. Michala a Opičej nory, voľný čas v centre mesta a bezcolný nákup. Pri ceste späť zastávka v známom milionárskom letovisku Marbella, prehliadka historického centra - pomarančovníkové námestie, promenáda so sochami od Salvadora Dalího, luxusný prístav Puerto Banús. Odchod a ubytovanie, večera v hoteli.
3. deň: raňajky. Odchod do andalúzskej bielej dedinky Nerja (krátka prehliadka), pokračovanie do Granady, prehliadka najnavštevovanejšej pamiatky Španielska - palácového mesta Alhambra (paláca Nazaré, palác Karola V., záhrady a letohrádok Generalife), prechádzka historickým centrom mesta - katedrála a Kráľovská kaplnka, arabská štvrť Albaicín, voľný čas. Večera a nocľah v Granade alebo v okolí.
4. deň: raňajky. Odchod do Cordoby, prehliadka historického jadra mesta (jedinečná "mešito-katedrála", Alcázar Katolíckych kráľov, židovská štvrť - "judería" s jedinou zachovanou synagógou v Andalúzii, kvetinové uličky a pátia, Rímsky most), voľný čas. Popoludní odchod do Sevilly alebo do jej okolia, ubytovanie a večera.
5. deň: raňajky. Prehliadka mesta Sevilla (najväčšia gotická katedrála na svete s hrobom Krištofa Kolumba a zvonicou La Giralda, najstarší európsky kráľovský palác Real Alcázar, Indický archív, židovská štvrť Santa Cruz), panoramatická prechádzka parkom Marie Luisy - dejiskom Iberoamerickej výstavy 1929, so zastávkou na Plaza Espaňa. Popoludní prejazd do mesta Jérez, návšteva pivníc a ochutnávka slávneho andalúzskeho vína Sherry. Odchod do okolia Cádizu, ubytovanie, večera.
6. deň: raňajky, prehliadka najstaršieho európskeho mesta Cádizu - okružná jazda a prechádzka starým mestom (historické opevnenie, parky, katedrála, rybí trh). Prejazd do mesta Ronda - tzv. Kráľovná bielych dedín - "pueblos blancon", romantické mesto postavené v skalnej rozsadline, dominantou mesta je impozantný most Puente Nuevo a najstaršia býčia aréna v Španielsku. Odchod na pobrežie Costa del Sol, ubytovanie a večera.
7. deň: raňajky. Celodenné voľno na pobreží Costa del Sol, možnosti kúpania. Večera v hoteli.
8. deň: raňajky. Voľný čas do transferu na letisko, odlet do Prahy. Zmena programu je vyhradená.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

25
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia
Zobraziť viac

Poznámky

na vyžiadanie ubytovať 3. osobu na prístelke (bez zľavy) • vstupy do objektov a pamiatok pri prehliadkach nie sú súčasťou ceny, okrem tých vypísaných v odseku cena zájazdu zahŕňa. Odporúčame počítať s čiastkou cca 50 EUR na vstupy.

Pre občanov EÚ nie je nutný cestovný pas na Gibraltár • 1lôžková izba (príplatok 222 EUR)

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu