Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Krásy Andalúzie

14.09. - 21.09.
Vybrať iný termín
Cena
1 066 € -8%
Žiadne skryté poplatky
  • doprava letecky doprava letecky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
14.9. - 21.9.2018
7 nocí
1 066,28 €
14.9. - 21.9.2018
7 nocí
1 066,28 €
Malaga • Gibraltar • Marbella • Nerja • Granada • Cordoba • Sevilla • Jerez • Cádiz • Ronda • Costa del Sol

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Malagy. Po prílete transfer do hotela v oblasti Malagy, ubytovanie a večera.
2. deň: raňajky. Odchod pozdĺž pobrežia k Gibraltáru, okružná jazda po gibraltárskej skale "Rock Tour" s návštevou jaskýň Sv. Michala a Opičej nory, voľný čas v centre mesta a bezcolný nákup. Pri ceste späť zastávka v známom milionárskom letovisku Marbella, prehliadka historického centra - pomarančovníkové námestie, promenáda so sochami od Salvadora Dalího, luxusný prístav Puerto Banús. Odchod a ubytovanie, večera v hoteli.
3. deň: raňajky. Odchod do andalúzskej bielej dedinky Nerja (krátka prehliadka), pokračovanie do Granady, prehliadka najnavštevovanejšej pamiatky Španielska - palácového mesta Alhambra (paláca Nazaré, palác Karola V., záhrady a letohrádok Generalife), prechádzka historickým centrom mesta - katedrála a Kráľovská kaplnka, arabská štvrť Albaicín, voľný čas. Večera a nocľah v Granade alebo v okolí.
4. deň: raňajky. Odchod do Cordoby, prehliadka historického jadra mesta (jedinečná "mešito-katedrála", Alcázar Katolíckych kráľov, židovská štvrť - "judería" s jedinou zachovanou synagógou v Andalúzii, kvetinové uličky a pátia, Rímsky most), voľný čas. Popoludní odchod do Sevilly alebo do jej okolia, ubytovanie a večera.
5. deň: raňajky. Prehliadka mesta Sevilla (najväčšia gotická katedrála na svete s hrobom Krištofa Kolumba a zvonicou La Giralda, najstarší európsky kráľovský palác Real Alcázar, Indický archív, židovská štvrť Santa Cruz), panoramatická prechádzka parkom Marie Luisy - dejiskom Iberoamerickej výstavy 1929, so zastávkou na Plaza Espaňa. Popoludní prejazd do mesta Jérez, návšteva pivníc a ochutnávka slávneho andalúzskeho vína Sherry. Odchod do okolia mesta Cádiz, ubytovanie, večera.
6. deň: raňajky, prehliadka najstaršieho európskeho mesta Cádiz - okružná jazda a prechádzka starým mestom (historické opevnenie, parky, katedrála, rybí trh). Prejazd do mesta Ronda - tzv. Kráľovná bielych dedín - "pueblos blancon", romantické mesto postavené v skalnej rozsadline, dominantou mesta je impozantný most Puente Nuevo a najstaršia býčia aréna v Španielsku. Odchod na pobrežie Costa del Sol, ubytovanie a večera.
7. deň: raňajky. Celodenné voľno na pobreží Costa del Sol, možnosti kúpania. Večera v hoteli.
8. deň: raňajky. Voľný čas do transferu na letisko, odlet do Prahy.
Zmena programu vyhradená.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

30
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

fakultatívne služby, vstupy cca 25 EUR.
Zobraziť viac

Poznámky

na vyžiadanie je možné ubytovať 3. osobu na prístelke (bez zľavy) • vstupy do objektov a pamiatok pri prehliadkach nie sú súčasťou ceny, okrem tých vypísaných v odseku cena zájazdu zahŕňa. Odporúčame počítať s čiastkou cca 25 EUR na vstupy.

POZOR - dôležitá informácia: Pre vstup na Gibraltar je nutný platný cestovný pas !! Z dôvodu tzv. Brexitu sa v poslednej dobe objavujú na hraniciach s Gibraltarom problémy pri vstupe na toto územie. Teraz sú požadované na hraniciach cestovné pasy. Aj keď je Veľká Británia stále členom EU a cestovné pasy nie sú bežne nutné, bez tohto cestovného dokladu Vám nebude umožnený vstup na územie Gibraltaru.Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR