Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Za nádhernou prírodou Slovinska

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • hviezdicový zájazd hviezdicový zájazd
  • doprava autobusom doprava autobusom
Bled • Škocjanské jeskyně • Postojna • Ljubljana • Triglavská jezera • Lipica • Bohinj

Program zájazdu

1. deň: odjazd z ČR.
2. deň: ráno príjazd do kúpeľného mestečka Bled. Fakultatívne návšteva Bledského hradu s nádherným výhľadom na mestečko a Bledské jazero. Loďkou na ostrovček uprostred Bledského jazera - prehliadka barokového kostola (fakultatívne). Prejazd k jednému z najkrajších jazier Julských Álp - Bohinjskému jazeru, krátka prechádzka k vodopádom rieky Savica fakultatívne. Odchod do mestečka Škofja Loka s mnohými stredovekými pamiatkami, krátka návšteva, prejazd na ubytovanie. Nocľah.
3. deň: po raňajkách fakultatívne odchod do svetoznámeho žrebčína Lipica, kde sú od roku 1580 chované Lipicania. Prejazd do Škocjanských jaskýň - nádherného jaskynného systému s kvapľovými palácmi, kaňonmi, od roku 1986 zaradeného do zoznamu prírodného dedičstva UNESCO (fakultatívne). Prejazd do mestečka Piran - slovinských "Benátok" v malom, návšteva a krátky prejazd do kúpeľného mestečka Portorož - možnosť kúpania. Nocľah.
4. deň: po raňajkách odjazd fakultatívne do Postojenskej jaskyne - jednej z najkrajších v Európe, výlet elektrickým vláčikom chodbami jaskyne. Krátky prejazd k malebnému hradu Predjamski grad (fakultatívne), vybudovaného pred jaskyňou ako aj v jej útrobách ako dômyselná skrýša lúpežných rytierov. Nocľah.
5. deň: po raňajkách fakultatívne odchod do "srdca" Slovinska - nádhernej, pamiatkami plnej Ľubľany, prehliadka hradu, starého a nového mesta. Prejazd do starobylého mestečka Kamnik - s dvoma hradmi: "Starý" - iba trosky, "Malý" - na skale uprostred mesta. Fakultatívne výjazd lanovkou na náhornú plošinu Velika Planina s nádherným výhľadom. Odchod na kúpanie do termálnych kúpeľov Snovik (fakultatívne). Nocľah.
6. deň: raňajky, odchod na Bohinjské jazero (fakultatívne), pre zdatných milovníkov horskej turistiky túra k Triglavským jazerám a pre ostatných prechádzka k vodopádom rieky Savica a prechádzka okolo jazera s možnosťou kúpania, nocľah.
7. deň: po raňajkách prehliadka mestečka Idrija - v minulosti druhá najväčšia baňa ortuti na svete, návšteva Hradného múzea - expozícia baníctva a jemného umenia paličkových čipiek. Prejazd do malebného mestečka Kobarid a krátka prechádzka k vodopádu Kozjak. Fakultatívne návšteva pevnosti Kluž a vodopádu Bok. Vysokohorskou cestou až na sedlo Vršič s úchvatným panoramatickým rozhľadom až po Triglav. Odjazd do ČR.
8. deň: príjazd do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

35
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

autokarová doprava z Bratislavy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac

Poznámky

Zľava: 3. osoba na prístelke 19 EUR

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR