Popis hotela
Termíny a ceny

Moskva - letecké víkendy

24.04. - 28.04. Vybrať iný termín
-6%
789 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.4. - 28.4.2020
4 noci
24.4. - 28.4.2020
4 noci
24.4. - 28.4.2020
4 noci
24.4. - 28.4.2020
4 noci
12.6. - 16.6.2020
4 noci

Informácie o vízach

vízum do Ruska zabezpečuje CK  

Program zájazdu

1. deň:
odlet z Prahy do Moskvy. Transfer do hotela. Nocľah.
2. deň:
raňajky. Okružná jazda Moskvou - Červené námestie, obchodné centrum GUM, Veľké divadlo a Manéžne námestí, Leninský prospekt, pohľad na Vrabčie hori pri Lomonosovej univerzite, chrám Krista Spasiteľa. Z miesta pri rieke uvidíme  kláštor zo 16. storočia a navštívime cintorín, kde sú pochované významné osobnosti ruskej kultúry aj politickej scény (Čechov, Šostakovič, Gorbacovej, Jeľcin, Chruščov). Podľa časových možností zastávka na Víťaznej hore, mieste osláv veľkých výročí. Popoludní návšteva slávnej Treťjakovskej galérie s dielami významných ruských umelcov. Nocľah.
3. deň:
raňajky. Prehliadka Kremľa a chrámov na Katedrálnom námestí (chrámy Blagoveščensk, Uspenkaja katedrála - korunovačná katedrála ruských cárov, Archangelsk - pohrebný chrám moskovských velkokniežat a prvých ruských cárov), zvonu Car a delá Car. Popoludní individuálne voľno. Nocľah.
4. deň:
raňajky. Výlet do Sergijev Posadu (Zagorsk), kde navštívite Trojickosergijevský kláštor - centrum pravoslávia. Ide o najbohatší mužský kláštor v Rusku s typickou ruskou chrámovú architektúrou so zlatými kupolami. V areáli kláštora možno nájsť aj studňu so svätou vodou. Popoludní návrat do Moskvy. Prechádzka po známom Arbate, kde býval Puškin a obľúbenom mieste umelcov. Predstavenie Moskovského cirkusu. Nocľah.
5. deň:
raňajky, individuálne voľno, podľa letovej poriadku transfer na letisko a odlet.

Minimálny počet účastníkov: 15

Zmena programu vyhradená.

Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Čítať viac
Doprava

Doprava

letecká z Prahy, Viedeň na vyžiadanie

Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky / polpenzia

Čítať viac