Popis hotela
Termíny a ceny

Perly Číny s predĺžením v Dubaji

13.09. - 21.09. Vybrať iný termín
-8%
1 839 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky

Peking • Dubaj

Prvé voľné termíny mojej dovolenky

Informácie o vízach

vízum do Číny cca 80 eur - zabezpečuje CK Firotour

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy s prestupom do Pekingu.

2. deň: prílet do Pekingu, po ceste do hotela fotografická zastávka pri olympijskom štadióne, u Vtáčieho hniezda a Vodnej kocky. V prípade skoršieho príletu, časť programu v hlavnom meste. Nocľah.

3. deň: výlet k Veľkému čínskemu múru, symbolu stredovekej čínskej civilizácie, prechádzka po častiach múru o celkovej dĺžke 6 360 km. Po obede prehliadka Letného paláca postaveného v období dynastie Qing na brehu jazera Kunming s najväčšou a najlepšie zachovanou cisárskou záhradou v Číne. K večeri miestna špecialita - pekinská kačica. Nocľah.

4. deň: návšteva Chrámu nebies, miesta, kde sa cisári dynastie Ming a Qing modlili za dobrú úrodu. Potom prehliadka starých mestských štvrtí na tradičných rikšiach - hutong. Popoludní najväčšie námestie na svete - Námestie nebeského pokoja a najväčšieho palácového komplexu na svete, sídla čínskych cisárov, Zakázaného mesta. Fakultatívne Kungfu show. Nocľah.

5. deň: návšteva lamaistického kláštora Yonghe s voľným časom na nákupy na trhu s hodvábom. Nocľah.

6. deň: individuálne voľné alebo program so sprievodcom. Nocľah. 

7. deň: podľa letového programu transfer na letisko a prelet do Dubaja. Transfer do hotela. Individuálne voľné alebo prechádzka so sprievodcom. Nocľah. 

8.deň: po raňajkách poldenný okruh Dubajom. Zastávka u mešity Jumeirah Mosque, prehliadka časti Bastakiya a múzea v pevnosti Al Fahidi Fort. Prejazd lodným taxi ,,abra´´ na druhý breh zálivu Creek, návšteva trhu so zlatom a s korením. Návrat do hotela. Navečer odjazd terénnymi jeepmy do púšte. V beduínskom tábore prechádzka na ťavách, ukážka brušného tanca, možnosť vyskúšať vodnú fajku. Po západe slnka tradičná arabská večera barbecue. Návrat do hotela vo večerných hodinách, nocľah. 

9. deň: raňajky v hoteli. Individuálne voľno. Možnosť poldenného fakultatívneho výletu ,,Moderný Dubaj - Burj Khalifa´´. Výlet zahŕňa okružnú jazdu najmodernejšími časťami Dubaja vrátane umelo vybudovaného palmového ostrova. Návšteva vyhliadkovej terasy najvyššieho mrakodrapu sveta Burj Khalifa (vstup zahrnutý v cene). Nocľah v hoteli v Dubaji. 

10. deň: raňajky v hoteli. Osobné voľno. Podľa letového poriadku transfer na letisko v Dubaji, odlet do Prahy.

Zmena programu je vyhradená. 

Doprava

Doprava

letecky Praha

na vyžiadanie odlet z Viedne

Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

podľa programu

Čítať viac

Poznámky

Minimálny počet účastníkov je 15.