Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Berchtesgadenské Alpy s návštevou Mníchova

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Pasov • Inzell • Berschtesgaden • Ruhpolding • Mnichov

Program zájazdu

1. deň: v ranných hodinách odjazd z ČR do Passau - mesta na sútoku troch riek. Počas prehliadky iste nevynecháme malebné námestia, vysoké veže, kľukaté uličky, návštevu dómu sv. Štefana, kde je umiestnený asi najväčší organ na svete. Fakultatívne plavba k sútoku Dunaja, Ilzu a Innu s nádherným výhľadom na mesto. Odjazd k ubytovaniu. Pri dobrých časových možnostiach individuálna návšteva bazénu či sauny v Inzell (zdarma v rámci Inzell Card). Fakultatívna večera. Nocľah.
2. deň: po raňajkách do Berchtesgadenu, kde navštívime povestné Hitlerove Orlie hniezdo s pochmúrnou históriou, ale úžasným výhľadom na okolité scenérie. Potom budeme pokračovať prehliadkou slávnej soľnej bane. V popoludňajších hodinách prejdeme k jazeru Königssee, ktoré sa rozlieva pri úpätí najvyššej hory Berchtesgadenských Álp a druhej najvyššej hory Nemecka Watzmann 2 713 m n. m. Možnosť prechádzky okolo jazera či plavbu loďou ku kaplnke sv. Bartolomeja. Návrat do Inzellu. Fakultatívna večera. Nocľah.
3. deň: po raňajkách pôjdeme do Ruhpoldingu, kde spoločne vystúpime lanovkou (zdarma v rámci Inzell Card) na vrchol Rauschberg, kde sa rozlúčime nádherným výhľadom na Chiemgauské a Berchtesgadenské Alpy, a ďalej budeme pokračovať do bavorskej metropoly Mníchova, známej nielen historickou Hofbrauerei, ale i nádhernou pešou zónou a povestným orlojom na Novej radnici. Individuálne voľno. V podvečerných hodinách odjazd do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

36
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

autokarom
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac

Poznámky

Zájazd je organizovaný v spolupráci s partnerskou CK.

Cena nezahrňuje vstupy cca 60 eur

Trasa 1: Praha, Dubenec *, Písek *, Strakonice * (na miestach * je možné len pristupovť, výstup nie je možný, Beroun ** (diaľnica), Plzeň ** (** možno len vystupovať)

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR