Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Slávnosti kvetov na Madeire

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • hviezdicový zájazd hviezdicový zájazd
  • doprava letecky doprava letecky
Quinta das Cruzes • Funchal • Calheta • Camacha • Pico do Arieiro • Santana • Machico

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Funchalu, transfer do hotela, nocľah.
2. deň: pešia prechádzka do mesta a mestom so sprievodcom - prehliadka najzaujímavejších kútov historickej časti hlavného mesta, pozdĺž prístavu, kúzelnými uličkami ku Katedrále da Sé, zastavenie v múzeu vína a na tržnici Mercado dos Lavradores, nezabudnuteľný zážitok pri pohľade na tisíce detí zostavujúcich z nádherných kvetov Múr nádeje - "Wall of Hope". Nocľah.
3. deň: Monte - Rezidenčné oblasť nad Funchalom, prehliadka kostola a parku, návšteva tropických záhrad Tropical Monte Palace (vstupné v cene) s unikátnou zbierkou rastlín a drevín z celého sveta (cez 100.000 exotických i miestnych druhov), v popoludňajších hodinách kvetinový sprievod "Grand Cortege Allegoric" v centre. Nocľah.
4. deň: pešia túra pozdĺž levády Levada da Calheta - Loreto, pozdĺž južného pobrežia, eukalyptovým hájom, kapradinovými porastami aj plantážami ľalií (cca 9 km, 3 hodiny - obtiažnosť ľahká), v Calhete zastávka na krátku prehliadku továrne na spracovanie cukrovej trstiny. Nocľah.
5. deň: návšteva záhrady Quinta das Cruzes - bývalej rezidencie objaviteľa ostrova J. G. Zarca, prehliadka krásnej záhrady s malou farmou orchideí, prejazd do botanickej záhrady - prehliadka nádherných stromov a rastlín, v južnej časti vtáčie voliéry, návšteva záhrady orchideí (vstupy do záhrad zahrnuté v cene). Individuálne voľno, nocľah.
6. deň: odjazd do dedinky Camacha - návšteva predajne prúteného tovaru, výjazd autokarom na tretiu najvyššiu horu ostrova Pico do Arieiro v nadmorskej výške 1 818 m., treťohornými lesmi k pstružej farme Ribeiro Frio - krátka prechádzka na vyhliadku Balcoes, prejazd do Santany - prehliadka mestečka vr. typických farebných domčekov so slamenou strechou. Na spiatočnej ceste zastávka v Machico - možnosť prechádzky mestečkom, v prípade priaznivého počasia kúpanie na piesčitej pláži. Nocľah.
7. deň: individuálne voľno, možnosť fakultatívnych výletov - okruh ostrovom na západnú stranu do Porto Moniz, lodné výlety pri pobreží - podrobné informácie u sprievodcu v mieste.
8. deň: transfer na letisko, odlet do ČR.

Zmena programu vyhradená.

Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

16
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky, za príplatok večere
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

individuálne vstupy a fakultatívne akcie.
Zobraziť viac

Poznámky

Veľmi obľúbený program s neopakovateľnou atmosférou Kvetinového festivalu s dostatkom individuálneho voľna, vhodný pre všetky vekové kategórie.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR