Popis hotela
Termíny a ceny

Perly Maďarska s kúpaním v termáloch

24.04. - 28.04. Vybrať iný termín
399 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.4. - 28.4.2020
4 noci
24.4. - 28.4.2020
4 noci

Program zájazdu

1. deň:  odchod v ranných hodinách, príchod  do Ostrihomu – prehliadka kráľovského sídla Uhorska so svetoznámou katedrálou. Pozdĺž pravého brehu Dunaja pokračujeme do Szentendre – malebného mestečka v Dunajskom ohybe. Po prehliadke odchod do Budapešti, zastávka na vrchu Gellért, ktorý bol vyhlásenou chránenou prírodnou rezerváciou a v roku 1851 tu bola postavená vojenská pevnosť zvaná Citadela. Z jej vyhliadkovej terasy sa ponúka ucelená panoráma celého mesta. Odchod do hotela, ubytovanie.

2. deň:  raňajky. Celodenná prehliadka Budapešti (Budínsky hrad, kostol Mateja Korvína, Rybárska bašta, Námestie hrdinov atď.). Večera na lodi s cimbálovou hudbou a typickou maďarskou kuchyňou, plavba po Dunaji, nočná Budapešť. Nocľah.

3. deň:  raňajky, odchod do Pannonhalmu, zastávka pri klenotnici minulosti maďarskej architektúry, ktorá je na zozname UNESCO. Po prehliadke odchod do mestečka Keszthely pri Balatone. Prechádzka a individuálne plavba loďou. Odchod do blízkeho letoviska Hevíz, ubytovanie. Voľný čas na kúpanie. Nocľah.

4. deň:  raňajky v hoteli. Kúpanie  v kúpeľoch. Individuálne voľno. Nocľah.

5. deň:  raňajky, po 12. hod. odchod späť do ČR. Návrat v popoludňajších až večerných hodinách.

Doprava

Doprava

klimatizovaným autokarom

Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky

Čítať viac

Poznámky

Minimálny počet účastníkov: 36
 
 Zmena programu vyhradená