Hotel
Informácie

Veľká cesta Áziou

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • slovensky/česky hovoriaci delegát slovensky/česky hovoriaci delegát
  • služby all inclusive služby all inclusive
  • doprava loďou doprava loďou
Singapur • Lombok • Komodo • Benoa • Port Kelang • Penang • Phuket • Singapur

Program zájazdu

1. deň: stretnutie so sprievodcom CK na letisku v Prahe. Odlet z Prahy do SINGAPURU. Prílet do Singapuru. Transfer do prístavu, nalodenie na loď Celebrity Millenium.
2. deň: individuálne voľno alebo fakultatívne prehliadka Singapuru. Singapur patrí medzi najvyspelejšie ekonomiky sveta, je finančným, obchodným a dopravným centrom svetového významu a je veľmi dobre udržiavaný. Ponúka tiež mix kultúr, náboženstiev a starovekých pokladov. Patrí medzi najdôležitejšie dopravné uzly na planéte. Je tiež druhým najväčším prístavom na svete.
3. deň: plavba po mori.
4. deň: plavba po mori.
5. deň: príchod do Indonézie, do mesta LOMBOK. Individuálne voľno alebo fakultatívne výlety. Lombok je jedným z väčších ostrovov Malých Sund. Patrí medzi veľmi husto osídlené oblasti Indonézie, rovnako ako napríklad susedné Bali alebo Jáva. Obľúbené sú tiež ostrovy Gili. Ide o reťaz ostrovčekov severozápadne od Lomboku. Sú tu zakázané motorové vozidlá, turisti sa tu dopravujú napríklad na bicykloch či v drožkách ťahaných koňmi.
6. deň: príchodu do mesta KOMODO v Indonézii. Komodo National Park sa nachádza v centre súostrovia Indonézie medzi ostrovmi Sumbawa a Flores. Je domovom jaštera Komodo Dragon, naviac tiež ponúka jedno z najbohatších morských prostredí vrátane koralových útesov, mangrovových porastov a podmorských hôr. Žraloky, raje manta, najmenej 14 druhov veľrýb, delfínov a morských korytnačiek majú tento národný park za svoj domov.
7. deň: príchod na ostrov BALI do prístavu Benoa. Tento tajomný a fascinujúci ostrov je preslávený svojim umením, a to tancom, sochárstvom, maľbou, spracovávaním kovov či hudbou. Dedinka Benoa na juhovýchodnom pobreží je vstupnou bránou do tohto raja. Loď zostáva kotviť cez noc v prístave.
8. deň: vyplávanie v popoludňajších hodinách.
9. deň: plavba po mori.
10. deň: plavba po mori.
11. deň: príchodu do prístavu PORT Kelang v Malajzii. Rušný Kuala Lumpur sa stal jedným z najviac fascinujúcich architektonických krajin na svete. Zmes pôvodných malajzijských, čínskych cisárskych a európskych vplyvov vytvorila mesto, ktoré je úchvatne krásne a plné dobrého jedla a živého nočného života.
12. deň: príchodu do prístavu PENANG. Mesto leží na severozápadnom pobreží polostrova Malajzia. Toto rušné veľkomesto spája to najlepšie z východu a západu, to je vidieť v jeho fascinujúcej kolekcii jemných starých budov.
13. deň: priplávaní na ostrov PHUKET. Phuket, najväčší a najobľúbenejší ostrov v Thajsku, tvorí trblietavo biele piesočné pláže a iskrivé more. Má bohatú históriu a kultúru. Možno podniknúť výpravy na sloniom chrbte do džungle alebo sa zúčastniť miestnej lekcie varenia thajských špecialít.
14. deň: plavba po mori.
15. deň: príchodu do SINGAPÚRU, transfer a okružná jazda do hotela. Individuálne voľno. Večera.
16. deň: raňajky, podľa letového poriadku individuálne voľno, transfer na letisko a odlet späť do ČR.
17. deň: prílet do ČR.

Zmena programu vyhradená.
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

all inclusive bez alkoholických nápojov
Zobraziť viac

Poznámky

VYBAVENIE LODE
- 11 palúb, salónik iLounge, Martini Bar s priestormi pre večierky, kajuty AquaClass, Kúpele Aquaspa, vínny bar, divadlo, kasíno, fitness centrum, thalassoterapeutický bazén, nákupné centrum, bazén, kino, jedinečné reštaurácie so špecialitami.

TECHNICKÉ PARAMETRE LODE
> Loď: Celebrity Millenium
> Postavená: 2000
> Kapacita: 1 950 pasažierov, kajút: 975
> Rýchlosť: 24 uzlov
> Dĺžka: 294 m
> Šírka: 32,2 m
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR