Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Okruh Javou a Bali s možnosťou predĺženia pri mori

02.09. - 13.09.
Vybrať iný termín
Cena
2 207 € -8%
Žiadne skryté poplatky
  • doprava letecky doprava letecky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
2.9. - 13.9.2018
11 nocí
2 207,08 €
2.9. - 13.9.2018
11 nocí
2 207,08 €
Jakarta • Bandung • Yogyakarta • Bromo • Surabaya • Bali • Tanah Lot • Lovina • Kintamani • Ubud

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Jakarty.
2. deň: prílet do Jakarty, transfer do hotela a ubytovanie.
3. deň: po raňajkách začneme prehliadkou mesta Jakarta: Prezidentského paláca a pamätníka indonézskeho boja za nezávislosť - Monas. Prehliadka starej časti mesta so starou radnicou. V popoludňajších hodinách prejazd do Bandungu, ubytovanie v Bandungu
4. deň: raňajky, prehliadka vulkánu Tangkuban Perahu, ďalej návšteva horúcich prameňov Ciater a termálnych kúpeľov. Návrat na hotel.
5. deň: po raňajkách odchod na vlakovú stanicu a odchod vlakom (vyššej triedy) do Yogyakarty. Cestou nádherné scenérie okolitej prírody, malých dediniek, miestnych trhov s lokálnymi produktmi. Po príchode transfer do hotela, nocľah.
6. deň: skoro ráno po raňajkách odchod z hotela na náhornú plošinu Dieng Plateau, ktorá patrí medzi vulkanicky najaktívnejšie oblasti Indonézie. Nasleduje prehliadka chrámu Borobudur, najväčšej budhistickej svätyne na svete, ktorá bola postavená v 8. st. V chráme nájdete viac ako 504 sôch Budhy a viac ako 1300 nákresov so scénami z jeho života. Popoludní prehliadka chrámov Candi Mendut a Candi Pawon. Nocľah v Yogyakarte.
7. deň: raňajky, prejazd po starom meste, návšteva sultánskeho paláca Keraton, tradičné ukážky jávskej architektúry, (v roku 1755 tu bolo centrum jávskej kultúry), návšteva manufaktúry na batiky, ďalej hinduistická svätyňa Prambanan Hindu Temple, postavená medzi 5.-9. storočím. Večer možnosť návštevy známeho obchodného centra Malioboro. Fakultatívne večera s tanečným vystúpením Ramayana Ballet. Nocľah.
8. deň: raňajky, odchod z Yogyakarty na vlak a prejazd do Mojekorto. Cesta trvá cca 5 hodín. Ubytovanie v oblasti Bromo.
9. deň: deň začneme veľmi skoro výstupom na Bromo. Jeepmi vyjdeme k vulkánu Bromo a budeme pozorovať východ slnka a hinduistický chrám. Popoludní prejazd do Ketapangu a plavba loďou na Bali. Transfer do hotela a ubytovanie na Bali v oblasti Lovina.
10. deň: raňajky, odchod na prehliadku chrámu Tanah Loh, návšteva ovocného trhu, jazerá Bedugul, výhľady na okolie. Návšteva chrámu Ulun Danu, prejazd cez horské dedinky k vodopádom Gitgit. Nocľah na severe ostrova v Aneka Lovina hotel.
11. deň: skoro ráno odchod na more na pozorovanie delfínov a východ slnka. Návrat na raňajky do hotela. Odchod do dediny Kintamani, ktorá leží na okraji krátera Penulisan. Výhľad na vulkán Batur a jazero. Fakultatívne možnosť jazdy na bicykli do dedinky Ubud. Návšteva chrámu Tirta, cesta okolo ryžových polí do Ubudu, nocľah.
12. deň: raňajky, prehliadka dediny Ubud a okolia, návšteva tradičných trhov, manufaktúr, dielní. Transfer do hotela v Kute, voľno.
13. deň: raňajky, podľa letových časov odlet späť do Prahy alebo možnosť predĺženia o ľubovoľný počet nocí na Bali v hoteli podľa výberu.
14. deň: prílet do Prahy.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR