Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie

Čarovné Holandsko a kvetinové korzo

13.04. - 18.04. Vybrať iný termín
599 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky

Amsterdam • Keukenhof • Rotterdam • Delft • Aalsmeer • Den Haag • Alkmaar • Zaanse Schans • Volendan • Amsterdam

Prvé voľné termíny mojej dovolenky
13.4. - 18.4.2021
5 nocí
13.4. - 18.4.2021
5 nocí
13.4. - 18.4.2021
5 nocí
13.4. - 18.4.2021
5 nocí
13.4. - 18.4.2021
5 nocí

Program zájazdu

1. deň:

skoro ráno odchod z ČR cez SRN do Holandska. Ubytovanie. Nocľah. Letecká verzia zájazdu: podľa letového poriadku odlet do Amsterdamu, transfer do hotela. Individuálne voľno. Nocľah. 

2. deň:

v ranných hodinách návšteva parku Keukenhof o rozlohe 32 ha – najväčšej záhrady kvetín v Holandsku. Prejazd do Rotterdamu, jedného z najväčších svetových prístavov, fakultatívne plavba loďou Spido prístavom alebo výjazd na vyhliadkovú vežu Euromast. Zastavenie v Delfte presláveným delftskou majolikou, prehliadka mesta. Prejazd na ubytovanie, nocľah. 

3. deň:

raňajky, návšteva najväčšej kvetinovej burzy v Aalsmeere. Dopoludnia Den Haag, mesto palácov, sídla Medzinárodného súdneho dvora a holandskej vlády, prehliadka mesta. Fakultatívne Madurodam – svet miniatúr v mierke 1:25. Fakultatívne See Life podmorské akvárium, v prímorských kúpeľoch Scheveningen. Návrat na ubytovanie, nocľah. 

4. deň:

piatkové syrové trhy v Alkmaare pred budovou váhy zo 14. stor., krátka prehliadka mesta. Skanzen Zaanse Schans s ukážkou výroby, remesiel a produkcie syrov, s typickými stavbami zo 17. a 18. stor., výroba drevákov a farieb, veterné mlyny. Zastávka v rybárskej dedine vo Volendame, syráreň Alida Hoeve s výrobou syrov Eidam a Gouda – výklad, degustácia a možnosť nákupu syrov a suvenírov. Návrat na ubytovanie, nocľah. 

5. deň:

účasť na kvetinovom korze, prehliadke alegorických vozov zdobených kvetinami. Hlavné a korunovačné mesto Amsterdam, prehliadka. Kvetinový trh, plavba loďou po grachtoch, námestie Dam, fakultatívne múzeum voskových figurín Madame Tussaud, brusiareň diamantov. Možnosť návštevy ďalších múzeí, večerné atraktivity mesta. Nocľah. 

6. deň:

po raňajkách odchod späť do ČR. Letecká verzia zájazdu - podľa letového poriadku individuálne voľno, transfer na letisko a odlet späť do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

36
Čítať viac
Doprava

Doprava

letecky alebo klimatizovaným autokarom z Prahy
odlet z Viedne na vyžiadanie

Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky

Čítať viac

Poznámky

Vstupy nie sú zahrnuté v cene.

Minimálny počet účastníkov: 36

Zmena programu vyhradená.

Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}