Hotel
Informácie

Čarovné Holandsko a kvetinové korzo

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Amsterdam • Keukenhof • Rotterdam • Delft • Aalsmeer • Den Haag • Alkmaar • Zaanse Schans • Volendan • Amsterdam

Program zájazdu

1. deň: skoro ráno odchod z ČR cez SRN do Holandska. Ubytovanie. Nocľah. Letecká skupina, podľa letového poriadku odlet do Amsterdamu, transfer do hotela. Individuálne voľno. Nocľah.
2. deň: v ranných hodinách návšteva parku Keukenhof o rozlohe 32 ha – najväčšej záhrady kvetín v Holandsku. Prejazd do Rotterdamu, jedného z najväčších svetových prístavov, fakultatívne plavba loďou Spido prístavom alebo výjazd na vyhliadkovú vežu Euromast. Zastavenie v Delfte presláveným delftskou majolikou, prehliadka mesta. Prejazd na ubytovanie, nocľah.
3. deň: raňajky, návšteva najväčšej kvetinovej burzy v Aalsmeeru. Dopoludnia Den Haag, mesto palácov, sídla Medzinárodného súdneho dvora a holandskej vlády, prehliadka mesta. Fakultatívne Madurodam – svet miniatúr v mierke 1:25. Fakultatívne See Life podmorské akvárium, v prímorských kúpeľoch Scheveningen. Návrat na ubytovanie, nocľah.
4. deň: piatkové syrové trhy v Alkmaare pred budovou váhy zo 14. stor., krátka prehliadka mesta. Skanzen Zaanse Schans s ukážkou výroby, remesiel a produkcia syrov, s typickými stavbami zo 17. a 18. stor., výroba drevákov a farieb, veterné mlyny. Zastávka v rybárskej dedinke na pobreží – Volendamu, syráreň Alida Hoeve s výrobou syrov Edam a Gouda – výklad, degustácia a možnosť nákupu syrov a suvenírov. Návrat na ubytovanie, nocľah.
5. deň: účasť na kvetinovom korze, prehliadke alegorických vozov zdobených kvetinami. Hlavné a korunovačné mesto Amsterdam, prehliadka. Kvetinový trh, plavba loďou po grachtoch, námestie Dam, fakultatívne múzeum voskových figurín Madame Tussaud, brusiareň diamantov. Možnosť návštevy ďalších múzeí, večerné atraktivity mesta. Nocľah.
6. deň: po raňajkách odchod späť do ČR. Letecká verzia podľa letového poriadku individuálne voľno, transfer na letisko a odlet späť do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

36
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky alebo klimatizovaným autokarom z Prahy
odlet z Viedne na vyžiadanie
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac

Poznámky

vstupy nie sú zahrnuté v cene

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR