Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie

Paríž - predĺžené letecké víkendy

06.02. - 09.02. Vybrať iný termín
599 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • doprava letecky doprava letecky
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.2. - 9.2.2020
3 noci
6.2. - 9.2.2020
3 noci
12.3. - 15.3.2020
3 noci
12.3. - 15.3.2020
3 noci
12.3. - 15.3.2020
3 noci

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Paríža. Po prílete okružná jazda Parížom: preslávenou triedou Champs Élysées s Víťazným oblúkom, námestím Svornosti s luxorským obeliskom, malebným námestím Vendome, vedľa Garnierovej opery a najväčšieho múzea na svete – Louvre, okolo budovy novorenesančnej radnice Hotel de la Ville až na východ mesta do miest pôvodnej stredovekej pevnosti Bastilly. Na ľavom brehu Seiny uvidíte kúzelné Luxemburské záhrady a okolie majestátneho Pantheonu, cesta okolo jedného z najstarších kostolov v Paríži St. Germain-des-Pres, návrat späť k Seine, na záver okružnej jazdy zastávka - Trocadero s nádhernou vyhliadkou na Eiffelovu vežu. Prejazd do hotela s ubytovaním, kratší odpočinok a info schôdzka so sprievodcom na recepcii hotela. Večerný program v okolí Eiffelovej veže – individuálne možnosť vystúpiť až do 3. poschodia výťahom. Pre záujemcov plavba loďou po Seine (cca 1 hod.) – krásny pohľad z rieky na historické budovy a monumenty na oboch brehoch. Návrat späť do hotela v neskorých večerných hodinách – metrom, nocľah. Poznámka: v prípade posunu charterového letu bude okružná jazda realizovaná nasledujúci deň dopoludnia.

2. deň: po raňajkách pešia prechádzka s prehliadkou starej časti Paríža, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotickej architektúry St. Chapelle (prehliadka individuálne), prechádzka k prekrásnej novorenesančnej budove radnice (pôvodne vystavená talianskym majstrom nazývaným Bocador). Cez centrum Paríža do miest, ktoré boli v 70. rokoch kompletne prebudované. Odpoludnia individuálne voľno, možnosť návštevy niektorých múzeí či galérií v centre mesta (napr. impresionistov v Musée d´Orsay či klasických zbierok umenia ukrytých v Louvri a mnoho ďalších – odporučí sprievodca na mieste). K večeru spoločná prehliadka malebnej štvrti Montmartre s námestím maliarov Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným pohľadom na celý Paríž. Návrat do hotelu metrom, nocľah.

3. deň: po raňajkách možnosť individuálneho výletu do Versailles, možnosť prehliadky zámku so slávnou zrkadlovou galériou, záhrad – pýchy francúzskeho záhradného umenia; individuálny výlet do Disneylandu, individuálne voľno v Paríži alebo ďalší spoločný program so sprievodcom. Nocľah.

4. deň: po raňajkách individuálne voľno do stretnutia v čase určenom sprievodcom na recepcii hotela – transfer na letisko, odlet do Prahy – prílet do Prahy v neskorých večerných hodinách.


Zmena programu je vyhradená.

Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

30
Čítať viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
na vyžiadanie z Viedne

Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky

Čítať viac

Poznámky

Pri fakultatívnych akciách za príplatok je nutná rezervácia v CK • v cene kabaretu je vstupné na večernú show a polovica fľaše šampanského.

Minimálny počet účastníkov je 30.

Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}