Hotel
Informácie

Paríž - letecký víkend s návštevou mesta Štrasburg

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava letecky doprava letecky

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy do Paríža. Po prílete okružná jazda Parížom: preslávenou triedou Champs Elysées s Víťazným oblúkom, námestím Svornosti s luxorským obeliskom, malebným námestím Vendome, vedľa Garnierovej Opery a najväčšieho múzea na svete – Louvru, okolo budovy novorenesančnej radnice Hotel de la Ville až na východ mesta do miest pôvodnej stredovekej pevnosti Bastilly. Na ľavom brehu Seiny uvidíme kúzelné Luxemburské záhrady a okolie majestátneho Pantheónu, pôjdeme pozdĺž jedného z najstarších kostolov v Paríži St. Germain-des-Pres a potom sa vrátime späť k Seine, na záver okružnej jazdy zastávka - Trocadér s nádhernou vyhliadkou na Eiffelovu vežu. Prejazd do hotela a ubytovanie, kratší odpočinok a info schôdzka so sprievodcom na recepcii hotela. Večerný program v okolí Eiffelovej veže – individuálne možnosť vystúpiť až do 3. poschodia výťahom. Pre záujemcov plavba loďou po Seine (cca 1 hod.) – krásny pohľad z rieky na historické budovy a monumenty na oboch brehoch. Návrat späť do hotela v neskorých večerných hodinách – metrom, nocľah. Poznámka: v prípade posunu charterového letu bude okružná jazda realizovaná nasledujúci deň dopoludnia.
2. deň: po raňajkách pešia prechádzka s prehliadkou starej časti Paríža, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotickej architektúry St. Chapelle (prehliadka individuálne), prechádzka k prekrásnej novorenesančnej budove radnice (pôvodne postavená talianskym majstrom nazývaným Bocador). Cez centrum Paríža do miest, ktoré boli v 70. rokoch kompletne prebudované a zmenili tak celkovo tvár tejto časti mesta obrátene k Louvru. Odpoludnie - individuálne voľno, možnosť návštevy niektorých múzeí či galérií v centre mesta (napríklad impresionistov v Musee d´Orsay či klasických zbierok umenia ukrytých v Louvri a mnoho ďalších – odporučí sprievodca na mieste). Večer spoločná prehliadka malebnej štvrti Montmartru s námestím maliarov Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným výhľadom na celý Paríž. Návrat do hotela metrom, nocľah.
3. deň: po raňajkách odjazd rýchlovlakom z Paríža do mesta Štrasburg. Prehliadka mesta (katedrála Notre-Dame, malebná štvrť hrázdených domčekov Petite France). Fakultatívna plavba loďou po rieke s výhľadmi na historické centrum a moderné paláce Európskeho parlamentu a Rady Európy. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách odjazd späť do Paríža. Nocľah.
4. deň: po raňajkách individuálne voľno do stretnutia v čase určenom sprievodcom na recepcii hotela – transfer na letisko, odlet do Prahy.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

10
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR