Hotel
Informácie

To najlepšie z Korziky, Sardínie a Sicílie

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Cagliari • Costa Smeralda • Maddalena • Ajaccio • Bonifacio • Catania • Etna • Taormina

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy, prílet do Cagliari, transfer so zástavkou v mestečku Nuoro, ktoré je kultúrnym centrom Sardínie. Tu sa narodili významní umelci ako napr. Sebastiano Satta a Grazia Deledda (prvá talianska žena, ktorá získala Nobelovu cenu v roku 1926 za literatúru). Krátka prechádzka. Prejazd na ubytovanie na pobreží. Večera. Nocľah.
2. deň: po raňajkách odchod na Smaragdové pobrežie - najkrajšia časť ostrova s desiatkami ostrovčekov s nádhernými plážami a zátokami, fakultatívne výlet loďou na ostrov Maddalena. Individuálne voľno na kúpanie. Večera, nocľah.
3. deň: raňajky, trajekt na ostrov Korzika do prístavu Bonifacio, výlet do Ajaccia - hlavného mesta ostrova, prehliadka mesta, individuálne voľno na pláži. Večera. Nocľah.
4. deň: raňajky, prehliadka prístavu Bonifacio, vyhľadávaného mesta na juhu ostrova, týčiaceho sa na vápencových skalách nad morom, prehliadka starého mesta, obed, individuálne voľno na kúpanie, v popoludňajších hodinách trajekt späť na Sardíniu. Prejazd na ubytovanie do Olbie, mesta na severovýchode Sardínie, ktoré spája Sardíniu s Talianskom. Ide o staroveké mesto a jeho názov pochádza z gréckeho pôvodu, podľa legendy bola Olbia založená Grékmi, krátka prechádzka mestom. Transfer k ubytovaniu, večera a nocľah.
5. deň: raňajky, individuálne voľno, podľa letového poriadku transfer na letisko Olbia a odlet na Sicíliu. Prílet do Catánie, transfer do hotela, individuálne voľno. Večera. Nocľah.
6. deň: raňajky, v dopoludňajších hodinách výlet na dominantu celého ostrova, na vulkán Etna, kde uvidíme zaujímavú "mesačnú" krajinu s lávovými útvarmi. Popoludní odchod do neďalekej Taorminy, jedného z najnavštevovanejších mestečiek na Sicílii, ktoré sa týči vo výške cca 200 m n. m., a ktorého najvýznamnejšou pamiatkou je divadlo. Návrat do hotela, večera a nocľah.
7. deň: raňajky, individuálne voľno na kúpanie alebo prechádzku Catániou. Catánia je barokovým architektonickým skvostom, ktorý za svoju barokovú podobu vďačí poslednému veľkému zemetraseniu z roku 1693, ktoré pôvodné mesto úplne zničilo. Individuálne voľno. Večera a nocľah.
8. deň: raňajky, podľa letového poriadku transfer na letisko a odlet späť do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia
Zobraziť viac

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR