Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Za krásami Chorvátska

  • hviezdicový zájazd hviezdicový zájazd
  • doprava autobusom doprava autobusom
Cena od
330 € -8%
Žiadne skryté poplatky
01.07. - 08.07.2017
Vybrať iný termín

Záhreb • NP Paklenica • NP Krka • Šibenik • NP Kornati • Split • Trogir • Zadar • NP Plitvice

Program zájazdu

1. deň: odjazd z ČR.
2. deň: príjazd v ranných hodinách do hlavného mesta Chorvátska – Záhrebu, návšteva historického centra, individuálne voľno, prejazd na Zadarskú/Šibenickú riviéru, ubytovanie, nocľah.
3. deň: odjazd do NP Paklenica (súčasť pohoria Velebit), fakultatívne – návšteva kaňonu Velká Paklenica (nutná kvalitná obuv), nocľah.
4. deň: odjazd do Šibeniku (fakultatívne) – návšteva historického centra s katedrálou sv. Jakuba z 11. st. Prejazd do NP Krka, kde rieka Krka preteká z dvoch tretín kaňonom a vytvára množstvo jazier, vodopádov a perejí, možnosť kúpania, nocľah.
5. deň: fakultatívne celodenný výlet loďou do NP Kornati – najpočetnejšieho súostrovia v Stredozemí s množstvom ostrovov, ostrovčekov a útesov, veľmi členité pobrežie so zrázmi niekedy až stometrovej výšky. V cene výletu ochutnávka červeného a bieleho vína a rakije vrátane obeda.
6. deň: Split – návšteva najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží, prehliadka historického centra mesta s Diokleciánovým palácom. Prejazd do mesta Trogir – historické jadro mesta na zozname UNESCO – návšteva starého mesta obohnaného hradbami s palácmi, kostolmi, meštiackymi domami a katedrálou sv. Vavrinca s klenotnicu. Nocľah.
7. deň: starobylé mesto s úžasnou atmosférou – Zadar, návšteva historického centra na polostrove obohnanom opevnením, rotunda sv. Donáta, tržnica. Popoludní výlet trajektom na ostrov Pašman, možnosť výstupu na kopec Čokovac s benediktínskym kláštorom, kúpanie na krásnych plážach ostrova, nocľah.
8. deň: individuálne voľno, kúpanie v mori, nocľah.
9. deň: dopoludnia individuálne voľno, popoludní odjazd do NP Plitvické jazerá – sústava šestnástich jazier spojených deväťdesiatimi vodopádovými kaskádami, od roku 1979 na zozname UNESCO.
10. deň: príjazd do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

38
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

klimatizovaným autokarom
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

vstupy a fakultatívne akcie
Zobraziť viac

Poznámky

možnosť predĺženia pobytu o 3, 4, 10, 11 nocí v privátnych štúdiách/apartmánoch na Zadarskej/Šibenickej riviére s doplatkom za jednosmernú dopravu do ČR.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu