Hotel
Informácie

Národné parky Severnej Dalmácie

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • hviezdicový zájazd hviezdicový zájazd
  • doprava autobusom doprava autobusom
NP Krka • Šibenik • NP Kornati • Zadar • NP Paklenica

Program zájazdu

1. deň: odjazd z ČR.
2. deň: v dopoludňajších hodinách príjazd do Chorvátska na Zadarskú riviéru, individuálne voľno na kúpanie, prípadne možnosť návštevy ostrova Pašman (možnosť jazdy na bicykli na ostrov Ugljan - individuálne, prípadne, peší výlet na Čokovac), ubytovanie, nocľah.
3. deň: návšteva mesta Šibenik, historického centra s katedrálou sv. Jakuba z 11. storočia, prejazd do NP Krka, výlet k vodopádom Skradinský buk, možnosť kúpania, fakultatívne plavba loďkou do mestečka Skradin a späť alebo fakultatívne plavba motorovou loďkou k jednému z najkrajších vodopádov - Rošskému, možnosť návštevy ostrovčeka Visovac s františkánskym kláštorom s cennou knižnicou. Nocľah.
4. deň: fakultatívne celodenný výlet loďou do NP Kornati – najpočetnejšieho súostrovia v Stredozemí s množstvom ostrovov, ostrovčekov a útesov, členitým pobrežím so zrázmi dosahujúcimi až stometrové výšky. V cene výletu ochutnávka červeného a bieleho vína, rakije, štiav, k obedu ryba/mäso, zeleninový šalát a chlieb. Nocľah.
5. deň: v ranných hodinách odjazd na krátku návštevu mesta Zadar – opevneného historického centra, prejazd do NP Paklenica – súčasťou pohoria Velebit, pešia túra kaňonom Velká Paklenica – nutná kvalitná obuv. Odjazd do ČR (program 3 noci), prípadne návrat na ubytovanie a voľno na kúpanie, nocľah (program 4 noci).
6. deň: príjazd do ČR (program 3 noci), prípadne voľno na kúpanie v mori, v neskorších popoludňajších hodinách odjazd do ČR (program 4 noci).
7. deň: Príjazd do ČR (program 4 noci).
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

38
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

autokarová doprava z Bratislavy
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok polpenzia
Zobraziť viac

Poznámky

možnosť predĺženia pobytu o 7 nocí v privátnych štúdiách a apartmánoch na Zadarskej/Šibenickej riviére s doplatkom za jednosmernú dopravu do ČR. Výlety na mieste sa v prípade menšieho počtu osôb organizujú osobnými autami.

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR