Hotel
Informácie

Trekking po Azorských ostrovoch – Terceira & Sao Jorge

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ostrov Terceira: Angra do Heroismo • Monte Brasil • Porto Judeu • Santo Sebastiao • Baias de Agualva • Biscoitos • ostrov Sao Jorge: Serra do Topo • Faja dos Cubres • Pico da Esperanca

Program zájazdu

1. deň: prílet na ostrov Terceira, transfer na ubytovanie, nocľah.
2. deň: Angra de Heroismo - prehliadka historickej časti mesta, ktorá je zapísaná ako kultúrne dedičstvo UNESCO. Prehliadka najvýznamnejších budov, mestských záhrad, múzeá a katedrály. V popoludňajších hodinách trekking na sopečnú horu Monte Brasil so starými pevnosťami a bujnou vegetáciou (cca 8 km / 3h, náročnosť stredná). Nocľah.
3. deň: celodenný výlet autokarom s prechádzkou - južným pobrežím Porto Judeu, Sao Sebastiao, s krásnou vyhliadkou Serra do Cume, trekking v "Baías de Agualva" (cca 4 km / 2h, náročnosť ľahká), potom zastávka na kúpanie v prírodných bazénikoch Biscoitos). Nocľah.
4. deň: prejazd trajektom na ostrov Sao Jorge - ktorý ponúka jednu z najkrajších peších trás, transfer na ubytovanie, nocľah.
5. deň: fantastický pobrežný trek zo Serra do Topo do Faja dos Cubres - Faja de Santo Cristo, trekking odľahlými oblasťami s nádhernými vyhliadkami a bujnou vegetáciou do jednej z najodľahlejších oblastí Azorských ostrovov (cca 10 km / 3h, náročnosť stredná). Nocľah.
6. deň: trekking centrálnou časťou ostrova s výstupom na najvyššiu horu ostrova Sao Jorge Pico da Esperanca - úchvatné výhľady, sopečné krátery a jazierka (cca 17 km / 4h, náročnosť stredné). Nocľah.
7. deň: prejazd trajektom na ostrov Terceira, transfer na ubytovanie, nocľah.
8. deň: odlet do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

8
Zobraziť viac

Poznámky

S ohľadom na aktuálny letový/lodný poriadok, ktorý nebol v čase prípravy katalógu známy - sú možné úpravy v programe a prípadne ďalšie prenocovanie pri ceste tam alebo späť, eventuálne v oboch smeroch.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR