Bezpečná dovolenka, jedine s Firom!

VZNIK, VÝVOJ A SÚČASNOSŤ

Cestovná kancelária FIRO-tour vznikla v roku 1990 v severočeskom Chomutove, kde sídli dodnes. Postupne sa vypracovala na jednu z 3 najväčších cestovných kancelárií v Českej republike a ročne s ňou absolvuje dovolenku viac ako 150 000 klientov. V posledných rokoch získala veľa významných dovolenkových ocenení, ako napríklad Najserióznejší touroperátor alebo Najlepšia cestovná kancelária.

V roku 2001 vstúpila cestovná kancelária FIRO-tour na slovenský trh a v roku 2015 oslávila 15. výročie založenia na Slovensku, za čo sme vďační najmä našim spokojným klientom.

Pôvodne malá cestovná kancelária s 3 zamestnancami sa postupne rozrástla na stredne veľkú spoločnosť. Momentálne zamestnávame 28 pracovníkov na 5 pobočkách v Bratislave, Trenčíne, Žiline a v Košiciach. Obrat spoločnosti je viac ako 15 mil. EUR. Ročne strávi dovolenku s CK FIRO-tour vyše 18 000 klientov. Aktuálne sa zaraďujeme medzi TOP 5 najväčších cestovných kancelárii na Slovensku.

O nás

Cestovná kancelária FIRO-tour, s.r.o. je poistená proti úpadku v zmysle zákona 170/2018 Z. z. v znení neskorších predpisov u poisťovne Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. Číslo poistnej zmluvy je 411026005. Poistenie je dojednané na poistnú sumu 1.500.000 EUR. Certifikát k poistnej zmluve nájdete v sekcii poistenie.

Aj vďaka Vám, našim klientom, sme mohli potešiť deti z detských domovov zájazdmi k moru. V rokoch 2007-2015 strávilo s nami vyše 200 detí z detských domovov cez spoločnosť Úsmev ako dar nádhernú dovolenku v Chorvátsku, Tunisku, na gréckom ostrove Kréta, v Kalábrii a na španielskom pobreží Costa de Almería.

NAŠA FILOZOFIA

  • úcta a slušnosť pri komunikácii s klientom je pre nás prvoradá
  • kvalitné služby sú pre nás samozrejmosťou
  • snažíme sa poskytovať objektívne informácie o zájazde a preto osobne navštevujeme všetky ubytovacie kapacity a neprikrášľujeme ich skutočný stav
  • všetci naši delegáti prechádzajú prísnym školením tak, aby boli klientom vždy nápomocní
  • pri akomkoľvek probléme počas zájazdu sa ho snažíme v spolupráci s našim delegátom promptne riešiť
  • ak je klient nespokojný, radi ho v záujme skvalitnenia našich služieb vypočujeme
  • vážime si lojalitu našich stálych a verných klientov, pre ktorých sú pripravené extra bonusy

NAŠA PONUKA

Letná dovolenka
Náš tradičný produkt zahŕňa európske aj mimoeurópske prímorské dovolenkové destinácie s odletmi z Bratislavy, Košíc. V ponuke nájdete širokú škálu hotelov rôznej kategórie, hotely pre rodiny s deťmi či hotely len pre dospelých. K veľkým obľúbencom patria grécke ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos a Zakynthos, španielska Andalúzia, Sardínia, či Turecká a Egejská riviéra.

Exotické dovolenky
Ak v zime zatúžite po letných slnečných dňoch a relaxe na pláži, vyberte sa do niektorej z exotických krajín Karibského mora, Indického oceánu či Blízkeho východu. V ponuke nájdete odlety z Bratislavy, Viedne, Budapešti a Prahy. Vo vybraných destináciách sú vám k dispozícií 24 hodín denne naši česky/slovensky hovoriaci delegáti. Okrem pobytových zájazdov ponúkame aj kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy.

Po svete šírom, jedine s Firom:)

Lyžovanie a snowboarding
Milovníci zimy a s ňou spojených radovánok si u nás určite prídu na svoje. Či už plánujete vyraziť do rakúskych, talianskych alebo francúzskych Álp, máte na výber zo širokej palety rôznych typov ubytovania v obľúbených a renomovaných strediskách. Excelentne upravené zjazdovky, kvalitné služby, krátke čakanie v radoch na vlek a bohatá ponuka apres ski služieb - to všetko čaká len na vás.

Poznávacie zájazdy a letecké víkendy
Kvalitné spoznanie inej krajiny a naplánovanie cesty - to chce nemalú prípravu, na ktorú väčšinou nemáte ani podmienky ani čas. Práve preto vám ponúkame poznávacie zájazdy s odletom z Bratislavy či Viedne, ktoré zostavili naši špecialisti a o ktorých plynulý priebeh sa starajú skúsení sprievodcovia, ktorí tiež prekonajú jazykovú bariéru a poskytnú vám množstvo zaujímavých informácií o navštívených miestach. Je len na vás, ktorý z našich zájazdov si vyberiete.

Štúdiá GINO Paradise Bešeňová
Zažite ten pravý relax v luxusných štúdiách v hoteli Luka priamo v areáli GINO Paradise Bešeňová (Thermal Park Bešeňová). Celoročne otvorený areál ponúka vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, vnútorné bazény s vodnými atrakciami vrátane vnútorného toboganu, wellness a spa centrum, relaxačné centrum a novú adrenalínovú zónu.

POĎAKOVANIE

Za celý kolektív cestovnej kancelárie FIRO-tour Vám ďakujem za dôveru a sľubujem, že aj v tomto roku urobíme všetko pre zabezpečenie kvalitných služieb. Bude pre nás cťou, ak strávite tohtoročnú dovolenku s našou cestovnou kanceláriou.


S úctou

Ing. Marcel Siekel
obchodný riaditeľ CK FIRO-tour