Bezpečná dovolenka, jedine s Firom!

VZNIK, VÝVOJ A SÚČASNOSŤ

Cestovná kancelária FIRO-tour patrí medzi prvých 5 najväčších hráčov v cestovnom ruchu na Slovensku,  za čo  vďačíme hlavne Vám našim spokojným klientom. Od vzniku, kedy cez nás cestovalo pár desiatok klientov, ubehlo veľa práce a dnes sa tešíme z toho, že cez nás ročne vycestuje približne 20 tisíc klientov. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných agentúr a majiteľom je veľký cestovateľ, ktorý v cestovnom ruchu pracuje už viac  ako 30 rokov. On sám o sebe tvrdí, že v cestovnom ruchu môžeš pracovať iba ak tú prácu miluješ, inak ju nemôžeš robiť, lebo v sezóne je to práca na 7 dní v týždni 24 hodín denne:) Konateľom Firo tour je Ing. Marcel Siekel. 

Pôvodne malá cestovná kancelária s 3 zamestnancami sa postupne rozrástla na stredne veľkú spoločnosť. Momentálne zamestnávame 28 pracovníkov na 3 pobočkách v Bratislave, Žiline a v Košiciach. Obrat spoločnosti je viac ako 16 mil. EUR. O nás

Cestovná kancelária FIRO-tour, s.r.o. je poistená proti úpadku v zmysle zákona 170/2018 Z. z. v znení neskorších predpisov u poisťovne Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. Číslo poistnej zmluvy je 411026005. Poistenie je dojednané na poistnú sumu 1.500.000 EUR. Certifikát k poistnej zmluve nájdete v sekcii poistenie.

Aj vďaka Vám, našim klientom, sme mohli potešiť deti z detských domovov zájazdmi k moru. V rokoch 2007-2015 strávilo s nami vyše 200 detí z detských domovov cez spoločnosť Úsmev ako dar nádhernú dovolenku v Chorvátsku, Tunisku, na gréckom ostrove Kréta, v Kalábrii a na španielskom pobreží Costa de Almería.

NAŠA FILOZOFIA

  • úcta a slušnosť pri komunikácii s klientom je pre nás prvoradá
  • kvalitné služby sú pre nás samozrejmosťou
  • snažíme sa poskytovať objektívne informácie o zájazde a preto osobne navštevujeme všetky ubytovacie kapacity a neprikrášľujeme ich skutočný stav
  • všetci naši delegáti prechádzajú prísnym školením tak, aby boli klientom vždy nápomocní
  • pri akomkoľvek probléme počas zájazdu sa ho snažíme v spolupráci s našim delegátom promptne riešiť
  • ak je klient nespokojný, radi ho v záujme skvalitnenia našich služieb vypočujeme
  • vážime si lojalitu našich stálych a verných klientov, pre ktorých sú pripravené extra bonusy
  • sme Vám k dispozícii 7 dní v týždni na našich pobočkách a online

NAŠA PONUKA

Letná dovolenka
Náš tradičný produkt zahŕňa európske aj mimoeurópske prímorské dovolenkové destinácie s odletmi z Bratislavy, Košíc. V ponuke nájdete širokú škálu hotelov rôznej kategórie, hotely pre rodiny s deťmi či hotely len pre dospelých. K veľkým obľúbencom patria grécke ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos a Zakynthos, španielska Andalúzia, Sardínia, či Turecká a Egejská riviéra.

Exotické dovolenky
Ak v zime zatúžite po letných slnečných dňoch a relaxe na pláži, vyberte sa do niektorej z exotických krajín Karibského mora, Indického oceánu či Blízkeho východu. V ponuke nájdete odlety z Bratislavy, Viedne, Budapešti a Prahy. Vo vybraných destináciách sú vám k dispozícií 24 hodín denne naši česky/slovensky hovoriaci delegáti. Okrem pobytových zájazdov ponúkame aj kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy.

Po svete šírom, jedine s Firom:)

Lyžovanie a snowboarding
Milovníci zimy a s ňou spojených radovánok si u nás určite prídu na svoje. Či už plánujete vyraziť do rakúskych, talianskych alebo francúzskych Álp, máte na výber zo širokej palety rôznych typov ubytovania v obľúbených a renomovaných strediskách. Excelentne upravené zjazdovky, kvalitné služby, krátke čakanie v radoch na vlek a bohatá ponuka apres ski služieb - to všetko čaká len na vás.

Poznávacie zájazdy a letecké víkendy
Kvalitné spoznanie inej krajiny a naplánovanie cesty - to chce nemalú prípravu, na ktorú väčšinou nemáte ani podmienky ani čas. Práve preto vám ponúkame poznávacie zájazdy s odletom z Bratislavy či Viedne, ktoré zostavili naši špecialisti a o ktorých plynulý priebeh sa starajú skúsení sprievodcovia, ktorí tiež prekonajú jazykovú bariéru a poskytnú vám množstvo zaujímavých informácií o navštívených miestach. Je len na vás, ktorý z našich zájazdov si vyberiete.

Štúdiá GINO Paradise Bešeňová
Zažite ten pravý relax v luxusných štúdiách v hoteli Luka priamo v areáli GINO Paradise Bešeňová (Thermal Park Bešeňová). Celoročne otvorený areál ponúka vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, vnútorné bazény s vodnými atrakciami vrátane vnútorného toboganu, wellness a spa centrum, relaxačné centrum a novú adrenalínovú zónu.

DETSKÝ KLUB FIRÁČIK

Nezabúdame ani na našich malých cestovateľov, pre ktorých sme pripravili aktivity v detskom klube Firáčik s cestovateľkým denníčkom, zaujímavým programom a skvelými odmenami. 

POĎAKOVANIE

Za celý kolektív cestovnej kancelárie FIRO-tour Vám ďakujem za dôveru a sľubujem, že aj v tomto roku urobíme všetko pre zabezpečenie kvalitných služieb. Bude pre nás cťou, ak strávite tohtoročnú dovolenku s našou cestovnou kanceláriou.


S úctou

Ing. Marcel Siekel
konateľ CK FIRO-tour