Hotel
Informácie
Mapa
elegantná usadlosť, ktorá leží na typickom toskánskom vidieku medzi údoliami posiatymi olivovníkmi a vinicami.
Poloha

Poloha

elegantná usadlosť, ktorá leží na typickom toskánskom vidieku medzi údoliami posiatymi olivovníkmi a vinicami.
Vzdialenosť od centra: Florencia 19 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov € 28,-/ týždeň.
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, TV miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi, čitáreň s malou knižnicou, obchod s agroproduktami, vináreň, záhrada, bazén (20x10 m, cca 1/5-31/10) a terasa, detský kútik, stolný tenis, požičovňa a úschovňa bicyklov, tenisový kurt.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú vkusne a elegantne zariadené v toskánskom štýle, vždy s vybaveným kuchynským kútom, TV/SAT, terasa alebo záhradka so záhradným nábytkom.
B2: (35 m2, max. 2 osoby)  spálňa s dvojlôžkom (alebo galéria s dvojlôžkom), denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC.
B3: (35-40 m2, max. 3 osoby)  spálňa s dvojlôžkom (alebo galéria s dvojlôžkom), denná miestnost s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC.
B4/5: (40 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), SPR+WC.
C5: (50 m2, max. 5 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC.
C6/7: (55 m2, max. 7 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), SPR+WC.
D8/9: (75 m2, max. 9 osôb)  tri spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené, na vyžiadanie, € 35,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu