Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia LE MERIDIANE

rezidencia je zrekonštruovaná pôvodná usadlosť pochádzajúca zo 17. storočia. Leží neďaleko centra významného historického mesta Siena.
Poloha

Poloha

rezidencia je zrekonštruovaná pôvodná usadlosť pochádzajúca zo 17. storočia. Leží neďaleko centra významného historického mesta Siena.
Vzdialenosť od centra: 500 m (najbližší obchod), centrum 1500 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, 25 €/týždeň.
Vybavenie a služby: záhrada, bazén (12 x 6m), spoločenská miestnosť s Wi-Fi, miestnosť so stolným tenisom, posedenie s krbom, práčka (za poplatok). V prípade záujmu možnosť ochutnávky olivového oleja s certifikovaným someliérom (10 €/osoba, 1,5 hod., 2-10 osôb, v angličtine).
Parkovanie: vonkajšie parkovisko alebo garáž (zdarma).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú pekne a štýlovo zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, telefón. Možnosť vonkajšieho posedenia.
AB2:(max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom, kuchynský kút.
A3A:(max.2 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a ďalším lôžkom, kuchynský kút.
B3B: (max. 2 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)    spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom.
B4A: (max. 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov)   spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom.
B4B: (max. 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov)   spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, 2x SPR+WC.
C5A: (max. 4 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom.
C5B: (max. 4 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s krbom a rozkladacím lôžkom, kuchyňa.
C6A: (max. 4 dospelí + 2 deti do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchyňa, 2x SPR+WC.
D6B: (max. 6 osôb)   tri spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom, 2x SPR+WC.
D8A: (max. 4 dospelých + 2 deti do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, spálňa s dvomi lôžkami a otvoreným podkrovím s rozkladacím dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom, 3x SPR+WC.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu