Apartmány PODERE MARCIGLIANO

Cena od: 174 € 08.12. - 11.12.2016 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Galéria
pekný dom v toskánskom štýle umiestnený v tichom prostredí. Vhodný najmä pre tých, ktorí si chcú užiť dovolenku obklopení prírodou.
Poloha

Poloha

pekný dom v toskánskom štýle umiestnený v tichom prostredí. Vhodný najmä pre tých, ktorí si chcú užiť dovolenku obklopení prírodou.
Vzdialenosť od centra: La Fratta 2 km, Arezzo 35 km.
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, pri rezervácií, zdarma.
Vybavenie a služby: záhrada s altánkom a záhradným nábytkom, bazén (14x7 m, hĺbka 1,50 m, otvorený 30/4-24/9), gril.
Parkovanie: pri vile.
Ubytovanie

Ubytovanie

vkusne zariadené apartmány, s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar, hriankovač, klimatizácia (za poplatok), TV/SAT, spoločná práčka, žehlička a žehliaca doska.
CORITO: (50 m2, max. 4 osôb, na prízemí)  obývacia miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, dve dvojlôžkové spálne, jedna s francúzskym oknom.
RUGAPIANA: (55 m2, max. 4 osôb, na prízemí)  obývacia miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, dve dvojlôžkové spálne, terasa.
GIRIFALCO: (75 m2, max. 6 osôb, na poschodí)  obývacia miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami a francúzskym oknom.
TUFA: (55 m2, max. 6 osôb, na prízemí)  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, dve spálne s dvojlôžkom, jedna spálňa s francúzskym oknom.
TORREONE: (100 m2, max. 8 osôb, na prízemí)  prvá časť domu: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, spálňa s dvomi lôžkami a francúzskym oknom, spálňa s dvojllôžkom. Druhá časť domu: denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s dvojlôžkom, SPR+WC.

Poznámka

Zviera: povolené, iba malé, na vyžiadanie € 30,-/ týždeň.

Apartmány PODERE MARCIGLIANO

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu