Hotel
Informácie
Mapa

Apartmány I CASALI DELL´OSTERIA

staroveká roľnícka usadlosť, zložená z dvoch častí, leží v oblasti Valdorcia, kúsok od mesta Bagno Vignoni s presláveným kúpeľným centrom s mnohými obchodmi a reštauráciami. Oficiálna stránka
Poloha

Poloha

staroveká roľnícka usadlosť, zložená z dvoch častí, leží v oblasti Valdorcia, kúsok od mesta Bagno Vignoni s presláveným kúpeľným centrom s mnohými obchodmi a reštauráciami.
Vzdialenosť od centra: Pienza 10 km, Bagno Vignoni 4 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, zdarma.
Vybavenie a služby: záhrada, bazén (12x6 m, cca 7/5-24/9), požičovňa bicyklov, spoločná práčka a žehlička, Wi-fi (zdarma).
Parkovanie: pri vile.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú príjemne zariadené, s vybaveným kuchynským kútom, kávovar, TV/SAT, klimatizácia (za príplatok), Wi-Fi (zdarma).
GATTO 4: (45 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút a krb, SPR+WC.
GALLO 4: (45 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút a krb, SPR+WC.
CINGHIALINO 5: (80 m2, max. 5 osôb)  dve spálne s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, 2x SPR+WC. 5. lôžko je možné pridať do dennej miestnosti.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu