Hotel
Informácie
Mapa

Agriturismo BEVIGNANO

usadlosť, ktorá má korene až v 16. storočí, sa nachádza na panoramatickom mieste, na zalesnenom kopci, a skladá sa z dvoch budov s apartmánmi. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej, pohodovej dovolenky v súlade s prírodou a vidieckym životom.
Poloha

Poloha

Vzdialenosť od centra: Palazzuolo 2 km, Monte San Savino 10 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, zdarma.
Vybavenie a služby: záhrada, bazén (14x7 m, cca 30/4-24/9), tenisový kurt, stolný tenis, barbecue, práčovňa, Wi-Fi (na vyžiadanie, v dome a záhrade majiteľa).
Parkovanie: pri vile.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú jednoducho a striedmo zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, kávovar, žehlička. Každý apartmán má k dispozícii záhradný nábytok.
LINDA 2: (50 m2, max. 2 osoby)  (na zvýšenom poschodí, 2 schody) spálňa s dvojlôžkom, obývacia miestnosť s krbom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV.
GESUINA 4: (75 m2, max. 4 osoby)  (na prízemí) prepojené dve spálne po dvoch lôžkach, obývacia miestnosť, malá kuchynka, 2x SPR+WC.
GHIGO 4: (75 m2, max. 4 osoby)  (na zvýšenom poschodí, 4 schody) dve spálne po dvoch lôžkach, obývacia miestnosť, malá kuchynka, mixér, 2x SPR+WC, terasa so záhradným nábytkom.
VANA 5: (140 m2, max. 5 osôb)  (na 1. poschodí, prístup po vonkajších schodoch) spálňa s dvojlôžkom, priechodná izba s jedným lôžkom, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s krbom, kuchynka, 2x SPR+WC.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 30,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu