Rodinná dovolenka v Toskánsku

Dovolenkovať agroturistikou je najlepšie! Veľmi rozšírený a netradičný spôsob trávenia dovolenky v štýlovej usadlosti plnej nefalšovanej vidieckej atmosféry. Zabudnete na čas a príjemne strávite chvíľky s rodinou alebo priateľmi uprostred prírody, v pokojnom prostredí, ďaleko od rušných turistických centier a civilizácie. Odpočinok spojte s výletmi do nezabudnuteľných miest plných historických pamätihodností.

Našli sme pre Vás 70 hotelov

Apartmány PODERE BELLOSGUARDO

táto krásna usadlosť sa skladá z dvoch priestranných a pohodlných apartmánov a nachádza sa na pokojnom mieste s nádherným výhľadom na krajinu. Ideálne pre podnikanie výletov do okolia.

Villa SCIANELLONE

krásna kamenná vila, ktorej počiatky sa datujú od 14. storočia, kompletne zrekonštruovaná ale ponechala si svoj pôvodný charakter. Vila sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, centrum sa nachádza 1,5km, kde je možnosť nakupovať a vychutnať si históriu mesta.

Vila QUATTRO MORI

väčšia vila, ktorá sa nachádza na ideálnom mieste pre podnikanie výletov po celom Toskánsku a strednom Taliansku. Zároveň si môžete tu odpočinúť v prírode.

Fattoria PRATALE

kompletne zrekonštruovaná usadlosť sa nachádza na malebnom toskánskom vidieku. Tvoria ju dva komplexy, Pratale 1 a Pratale 2, ktoré sú od seba vzdialené 800 m. Usadlosť obklopujú olivové háje rozprestierajúce sa na okolitých pahorkoch, čo zdôrazňuje neopakovateľnú vidiecku atmosféru.

Fattoria MONTIGNANA

vkusne zrekonštruovaná usadlosť leží v krásnom prostredí údolia Chianti, len 20 km od Florencie. Okolitá malebná toskánska krajina prispieva k maximálnej relaxácii.

Villa CASA BELLA

pekná vila zložená z hlavnej budovy a malého priľahlého stavenia sa nachádza na panoramatickom, pokojnom a zeleňou obklopenom mieste. Ideálne pre tých, ktorí si chcú užiť pokoja a obdivovať krásu okolia.

Vila LA CASA DI PETER

pekná rekreačná vila sa nachádza na kopci v nádhernej scenérií lesov, viníc a olivových hájov. Oblasť je vynikajúca pre strávenie príjemnej dovolenky v prírode s rodinou alebo priateľmi. Okolie je vynikajúce pre výlety.

Villa IL MELETO

zrekonštruovaná klasická vila z kameňa a tehál, pri ktorej sa zachoval pôvodný charakter a jej krása. Vila sa nachádza na zelenom kopci krajiny, neďaleko od mesta Sinalunga.

Villa CASALE LORENZO

pekný kamenný dom v toskánskom štýle umiestnený v tichom okolí. Dom sa skladá: hlavná budova a prístavba. Vhodná dovolenka obklopená prírodou.

Agriturismo ARCOBALENO

stará usadlosť sa nachádza na panoramatickom mieste. Bola zrekonštruovaná tak, aby si zachovala svoje pôvodné rysy. Je obklopená olivovými hájmi a dubovými lesmi, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru.

Apartmány SANT ANDREA

stará usadlosť s dvomi apartmánmi bola starostlivo zrekonštruovaná tak, aby si zachovala svoje pôvodné stavebné rysy. Steny sú kamenné, stropy tehlové s drevenými trámami a podlahy sú terakotové. V tomto prekrásnom prostredí určite všetci hostia strávia príjemnú a nezabudnuteľnú dovolenku.

Villa PODERE CAPANNE

stará usadlosť je umiestnená na kopci, na okraji rozsiahleho olivového hája, ktorý pozvoľna klesá v prírodných terasách do zalesnenej rokle pod ním. Ideálne miesto pre relaxáciu a odpočinok.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu