Hotel
Informácie
Mapa
villaggio sa nachádza na pokojnom mieste uprostred píniového lesa „Oasi di Bolgheri“. Ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú stráviť pohodovú dovolenku. Ponúka ubytovanie v mobilhomoch (C4D, M5/6A Comfort). Oficiálna stránka
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

villaggio sa nachádza na pokojnom mieste uprostred píniového lesa „Oasi di Bolgheri“. Ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú stráviť pohodovú dovolenku. Ponúka ubytovanie v mobilhomoch (C4D, M5/6A Comfort).
Vzdialenosť od centra: 600 m.
Vzdialenosť od pláže: 800 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 20,-/ týždeň.
Vybavenie a služby: reštaurácia, bar, pizzeria, záhrada, barbecue, bazén pre dospelých a bazén pre deti (pondelky mimo prevádzky), slnečná terasa s ležadlami, detský kútik, športové ihrisko, minimarket, práčovňa (za poplatok), animačné programy, požičovňa bicyklov.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú príjemne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, TV anténa, SPR+WC, fén, klimatizácia (v M5/6A COMFORT na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), terasa so záhradným nábytkom.
C4D: (max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, malá spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom.
M5/6A COMFORT: (max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s dvomi lôžkami, malá spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 6. osobu (oboje na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu