Hotel
Informácie
Mapa
veľmi pekná rezidencia leží v udržiavanej záhrade, v ideálnej polohe priamo na promenáde letoviska. Vhodné pre všetky generácie.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1/6-15/9, 1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

veľmi pekná rezidencia leží v udržiavanej záhrade, v ideálnej polohe priamo na promenáde letoviska. Vhodné pre všetky generácie.
Vzdialenosť od centra: v centre.
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, € 40,-/ týždeň (9/5-26/9), zdarma (do 9/5 a po 26/9).
Vybavenie a služby: recepcia, Wi-Fi, záhrada so záhradným nábytkom, barbecue, práčka (za poplatok).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, SPR+WC, TV, klimatizácia.
A2/3A: (max. 3 osoby)  (v podkroví) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút. Prístelka pre 3. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B4/5A: (max. 5 osôb)  (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, veranda so záhradným nábytkom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B4/5B: (max. 5 osôb)  (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, veranda so záhradným nábytkom, výhľad na more. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6/7A: (max. 7 osôb)  (na 1. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, prístup do záhrady so záhradným nábytkom. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6/7B: (max. 7 osôb)  (v podkroví) spálňa s dvojlôžkom, vo veži galéria s dvomi lôžkami (točité schodisko), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa na veži so záhradným nábytkom. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6/7C-5: (max. 7 osôb)  (na 1. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa so záhradným nábytkom, výhľad na more. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6/7C-7: (max. 7 osôb)  (v podkroví) spálňa s dvojlôžkom, vo veži galéria s dvomi lôžkami (točité schodisko), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa so záhradným nábytkom, výhľad na more. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 5,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu