Hotel
Informácie
Mapa
rezidencia s krásnym výhľadom na more a prístav sa nachádza v centre mestečka. Vhodné pre všetkých, ktorí majú radi pohodovú dovolenku.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1/6-15/9, 1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rezidencia s krásnym výhľadom na more a prístav sa nachádza v centre mestečka. Vhodné pre všetkých, ktorí majú radi pohodovú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: v centre.
Vzdialenosť od pláže: 200 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, € 40,-/ týždeň.
Vybavenie a služby: Wi-Fi.
Parkovanie: v blízkosti rezidencie (do vyčerpania miest), garáž € 80,-/ týždeň (na vyžiadanie, obmedzený počet miest).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, práčka (na vyžiadanie, za príplatok), TV/SAT, klimatizácia.
B4B: (max. 4 osoby)  (na prízemí) denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, oddelená nočná zóna s dvojlôžkom, výhľad na prístav.
B4/5C: (max. 5 osob)  (v suteréne) spálňa s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, vonkajšie posedenie, výhľad na prístav. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6/7D: (max. 7 osôb)  (v suteréne) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, výhľad na prístav. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6/7E: (max. 7 osôb)  (v podkroví) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa s posedením, výhľad na more/ prístav. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6F: (max. 6 osôb)  (v podkroví) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchyňa, 2x SPR+WC, terasa s posedením, výhľad na more/ prístav.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 35,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu