Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia STELLA DEL MARE

pekná rezidencia zložená z troch budov leží na jednom z najkrajších miest v Toskánsku, v lokalite Mazzanta. Ideálne miesto pre príjemnú rodinnú dovolenku a ako východiskový bod pre poznávanie okolia.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť pláže s plážovým servisom za poplatok, podľa voľnej kapacity (16/5-13/6, 5/9-19/9 plážový servis zdarma).
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

vlastné, možnosť dokúpiť raňajky, polpenziu alebo plnú penziu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

pekná rezidencia zložená z troch budov leží na jednom z najkrajších miest v Toskánsku, v lokalite Mazzanta. Ideálne miesto pre príjemnú rodinnú dovolenku a ako východiskový bod pre poznávanie okolia.
Vzdialenosť od centra: 200 m, Vada 3 km, Cecina Mare 4 km.
Vzdialenosť od pláže: 250 m cez píniový háj voľná pláž, 300 m platená pláž, 5 km od známych pláží s bielym pieskom a prírodnými piesočnými dunami (medzi Vada a Castiglioncello, dosiahnuteľné tiež cyklotrasou).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.
Vybavenie a služby: recepcia, výťah (v 2 budovách), Wi-Fi, internetový kútik, reštaurácia - pizzeria, bar, bazén pre dospelých (23x6,5 m) a pre deti (6,5x6,5 m), whirlpool, slnečná terasa, animačné programy na pláži, miniclub a lekcie plávania pre deti 4-12 rokov (23/5-12/9), detský kútik, večerné zábavné programy, plážový volejbal, stolný tenis, práčovňa (za poplatok).
Parkovanie: pri rezidencii.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma do 50 Mb/ tyždeň), balkón alebo záhradka. Apartmány SUPERIOR majú navyše klimatizáciu, umývačku riadu, fén a veľký balkón so záhradným nábytkom.
A2A: (24 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a kuchynským kútom.
A4B: (28 m2, max. 3 osoby a 1 dieťa do 12 rokov)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom, rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
B4A: (35 m2, max. 3 osoby a 1 dieťa do 12 rokov)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Alebo spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom.
B4 SUPERIOR: (38 m2, max. 3 osoby a 1 dieťa do 12 rokov)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
B5B: (40 m2, max. 3 osoby a 2 deti do 12 rokov)  spálňa s dvojlôžkom, skriňou oddelené dve samostatné lôžka, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
C5: (45 m2, max. 4 osoby a 1 dieťa do 12 rokov)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom.
C6 SUPERIOR: (45 m2, max. 4 osoby a 2 deti do 12 rokov)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. dve spálne s dvojlôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu