Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia GHIACCI VECCHI

veľmi pekná rezidencia leží v rozľahlej udržiavanej záhrade, na pokojnom mieste. Odporúčame predovšetkých pre rodiny s deťmi, ale tiež všetkým, ktorí túžia po odpočinku na toskánskom vidieku.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

veľmi pekná rezidencia leží v rozľahlej udržiavanej záhrade, na pokojnom mieste. Odporúčame predovšetkých pre rodiny s deťmi, ale tiež všetkým, ktorí túžia po odpočinku na toskánskom vidieku.
Vzdialenosť od centra: 5,5 km (Venturina).
Vzdialenosť od pláže: 2.5 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: pre dieťa do 3 rokov, zdarma, príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia (možnosť zakúpenia ranného pečiva, služba self service), rozľahlá záhrada, dva bazény, v záhrade posedenie s krbom, práčka (za poplatok). Wi-Fi zdarma.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú pekne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (za príplatok, 13/6-29/8), niektoré s balkónom alebo s terasou. Vo všetkých apartmánoch možná prístelka (na vyťiadanie pri rezervácii za príplatok, rozkladacie lôžko, vhodné pre deti). Apartmány sú umiestnené vo väčšom a menšom pôvodnom vidieckom dome, v nižšom dome (umiestnenom za väčším vidieckym domom) a v novo vybudovaných radových domčekoch.
Väčší vidiecky dom 
BP3:  (menší apartmán na prvom poschodí) – spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom.
MS3:  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom na galérii (otvorené podkrovie), denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom.
BA4: (na prvom poschodí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom.
BB4:  (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, terasa s posedením.
TB5:/3 (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom, terasa s posedením.
Apartmány v nižšom dome 
M2:  na prízemí - štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom, kuchynský kút, terasa s posedením.
S6:  (na prízemí) - priestranný apartmán s dvomi spálňami po dvoch lôžkach, denná miestnosť s  rozkladacím dvojlôžkom, kuchyňa, terasa s posedením.
Menší vidiecky dom 
BS4:  (na prízemí) – spálňa s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, dve terasy s posedením. Mobilná klimatizácia.
TS5:  (na prvom poschodí) – spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom, malý balkón. Mobilná klimatizácia.
Radové domčeky 
BC4:  (na prízemí) - spálňa s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, terasa s posedením.
TC6:  (na prízemí) – spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, terasa s posedením.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu