Hotel
Informácie
Mapa

Resort POGGIO ALL´AGNELLO

výborne vybavený rozsiahly prázdninový komplex je umiestnený na pokojnom mieste. Vhodný pre rodiny s deťmi a tiež pre všetkých, ktorí chcú poznávať krásne pláže v okolí.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora (v zálive Baratti), plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

výborne vybavený rozsiahly prázdninový komplex je umiestnený na pokojnom mieste. Vhodný pre rodiny s deťmi a tiež pre všetkých, ktorí chcú poznávať krásne pláže v okolí.
Vzdialenosť od centra: Piombino 9 km, San Vincenzo 13 km.
Vzdialenosť od pláže: 2 km. Na pláž jazdí v pravidelných časoch minibus (za poplatok).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, zdarma.
Vybavenie a služby: recepcia, výťah, Wi-Fi (vo vonkajších spoločných priestoroch, zdarma), reštaurácia, bar, záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, whirlpool, slnečná terasa, 4 viacúčelové ihriská na tenis a futbal (za poplatok), miniclub (v hlavnej sezóne), detský kútik, požičovňa bicyklov, fitness, práčka (za poplatok), minimarket.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán, ďalšie miesto € 30,-/ týždeň.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú príjemne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, trezor.
A2/3: (35 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 3. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
A4: (43 m2, max. 4 osoby)  (na 1. poschodí) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, dvojlôžko v otvorenom podkroví.
B4/5: (45 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B5/6: (53 m2, max. 6 osôb)  (na 1. poschodí) spálňa s dvojlôžkom, dvojlôžko v otvorenom podkroví, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C5: (max. 5 osôb)  (na 3. poschodí) spálňa s dvojlôžkom, menšia spálňa s lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
C6: (max. 6 osôb)  (na 1. poschodí) dve menšie spálne s jedným lôžkom, dvojlôžko v otvorenom podkroví, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 16,-/ deň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu