Hotel
Informácie
Mapa
dvojposchodová rezidencia leží neďaleko pláže. Vhodná pre príjemnú rodinnú dovolenku.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

dvojposchodová rezidencia leží neďaleko pláže. Vhodná pre príjemnú rodinnú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: 300 m.
Vzdialenosť od pláže: 300 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, € 20,-/ týždeň, príp. možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: recepcia, bazén (cca 11/6-10/9), slnečná terasa, spoločná práčka (za poplatok), úschovňa bicyklov. V obchodnej zóne - reštaurácia, bar, 200 m od rezidencie je športové centrum „Delfino Blu“ (zľava 10% pre klientov rezidencie) - tenisové kurty, viacúčelové ihrisko na futbal, volejbal a basketbal, stolný tenis, bocce, detský kútik.
Parkovanie: parkovisko (100 m).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, trezor, balkón alebo veranda so záhradným nábytkom.
P3/4: (39 m2, max. 4 osoby)  (na 2. poschodí) štúdio (jedna miestnosť) s dvomi rozkladacími lôžkami a jedným vysúvacím lôžkom, kuchynský kút. Prístelka pre 4. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
M4: (42 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a vysúvacím lôžkom (príp. s rozkladacím dvojlôžkom) a kuchynským kútom.
M5: (max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s dvomi rozkladacími lôžkami (príp. s rozkladacím dvojlôžkom) a výsúvacím lôžkom a kuchynským kútom.
G6/7: (max. 7 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a vysúvacím lôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu