Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Apartmány FATTORIA PALAZZETA

Cena od
242 € -8%
Žiadne skryté poplatky
31.03. - 07.04.2018
Vybrať iný termín

nový komplex pozostáva z deviatich budov a je postavený v súlade s požiadavkami bio-architektúry. Nachádza sa na toskánskom vidieku, zároveň však neďaleko krásnych pláží etruského pobrežia. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

nový komplex pozostáva z deviatich budov a je postavený v súlade s požiadavkami bio-architektúry. Nachádza sa na toskánskom vidieku, zároveň však neďaleko krásnych pláží etruského pobrežia. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.
Vzdialenosť od centra: 2,5 km San Pietro i Palazzi.
Vzdialenosť od pláže: 2 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, 4 €/deň. K dispozícii zdarma (na vyžiadanie, do vyčerpania kapacity) vybavenie pre deti - detský kočík, redukcia na WC, jedálenská stolička, prebaľovací pult, nosič...
Vybavenie a služby: recepcia, Wi-Fi v spoločných priestoroch, bar, pizzeria, bazén pre dospelých a pre deti (20x25 m, 19/5-6/10), whirlpool, ležadlá a slnečníky pri bazéne, požičovňa bicyklov (za poplatok), detský kútik, ihrisko na futbal a volejbal (trávnaté), práčovňa (za poplatok).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú príjemne zariadené (s použitím hypoalergénnych materiálov), vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), umývačka riadu (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma, bez saponátu), mikrovlnná rúra (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma), pergola alebo záhradka s posedením. Všetky apartmány sa nachádzajú na prízemí, niektoré sú dvojpodlažné. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán.
B4/5: (40 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, priestranná denná miestnosť s dvomi vysúvacími lôžkami a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), umývačka riadu (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma, bez saponátu), mikrovlnná rúra (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma). Prístelka pre 5. osobu (vysúvacie lôžko v spálni) na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok. Niektoré sú dvojpodlažné. Apartmány majú pergolu alebo záhradku s posedením.
B4/5DS: (40 m2, max. 5 osôb, dvojpodlažný apartmán)  prízemie - priestranná denná miestnosť s dvomi vysúvacími lôžkami a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), umývačka riadu (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma, bez saponátu), mikrovlnná rúra (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma). 1. poschodie - spálňa s dvojlôžkom, SPR+WC. Prístelka pre 5. osobu (vysúvacie lôžko v spálni) na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok. Apartmány majú pergolu alebo záhradku s posedením.
C6/8DS: (70 m2, max. 8 osôb, dvojpodlažný apartmán)  prízemie - spálňa s dvojlôžkom, priestranná denná miestnosť s dvomi vysúvacími lôžkami a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), umývačka riadu (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma, bez saponátu), mikrovlnná rúra (na vyžiadanie pri rezervácii, zdarma). 1. poschodie (príp. podkrovie) - spálňa s dvojlôžkom, SPR+WC. Prístelky pre 7. a 8. osobu (vysúvacie lôžka v spálni na prízemí a v spálni na poschodí) na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok. Apartmány majú pergolu alebo záhradku s posedením.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu