Hotel
Informácie
Mapa

Apartmány BORGO SAN PECORAIO

nový apartmánový komplex je umiestnený uprostred toskánskej prírody s nádherným výhľadom na okolie. Vhodné i pre náročnejších klientov.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

vlastné.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

nový apartmánový komplex je umiestnený uprostred toskánskej prírody s nádherným výhľadom na okolie. Vhodné i pre náročnejších klientov.
Vzdialenosť od centra: Riparbella 3 km.
Vzdialenosť od pláže: Marina di Cecina 16 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 25,-/ týždeň.
Vybavenie a služby: recepcia, Wi-Fi, reštaurácia/ pizzeria, bazén pre dospelých (700 m2) so slnečníkmi a ležadlami (1 slnečník+2 ležadlá/ apartmán), bazén pre deti (240 m2), bar, práčovňa (za poplatok), tenisové kurty, detský kútik.
Parkovanie: v areáli.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú pekne a moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, balkón na poschodí alebo terasa na prízemí.
A2: (30 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvomi lôžkami, kuchynský kút.
B3: (34 m2, max. 3 osoby)  (na 1. poschodí) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom.
B4: (34-50 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
C4: (43 m2, max. 4 osoby)  (na 2. poschodí) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom.
C4S: (70 m2, max. 4 osoby, dvojpodlažný apartmán)  (na 3. a 4. poschodí) nižšie poschodie - spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, balkón. Horní poschodie (podkrovie) - spálňa s dvomi lôžkami.
C5: (54 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denní miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom.
C6: (48-68 m2, max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
D5: (70 m2, max. 5 osôb, dvojpodlažný apartmán)  na prízemí - spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC. Na poschodí (podkroví) - spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s jedným lôžkom a terasou, SPR+WC.
D6: (70 m2, max. 6 osôb, dvojpodlažný apartmán)  na prízemí - spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, terasa. Na 1. poschodí (podkroví) - dve spálne po dvoch lôžkach, SPR+WC.
D8: (75 m2, max. 8 osôb)  v kamennom starom dome - tri spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynka, SPR+WC, kúpeľňa s vaňou a WC.
D8 TULIPANO: (83 m2, max. 8 osôb, dvojpodlažný apartmán)  na prízemí - spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC. Na  1. poschodí (podkroví) - dve spálne po dvoch lôžkach, SPR+WC.  
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu