Dovolenka v Toskánsku pri mori

Úplne výnimočný kraj patrí bezpochyby k najkrajším talianskym regiónom, kto ho navštívi, chce sa vrátiť späť a objavovať ho viac a viac. Je to pôvabná vidiecka krajina so stále zelenými kopcami, vinicami a olivovými hájmi, medzi ktorými je tu a tam typická kamenná usadlosť, vytvára spolu s krásnymi piesočnými plážami tak pôvabný obrázok, že si Toskánsko musí zamilovať jednoducho každý.

Našli sme pre Vás 41 hotelov

Apartmány VACANZE

nedávno postavené dvojposchodové apartmánové domy DINO a TINA sú umiestnené v blízkosti pláže. Radové domy Dino majú na každom poschodí 4 apartmány, ležia na veľmi pokojnom mieste oproti píniovému háju. Radové domy Tina sú zložené z dvoch budov - každá s piatimi apartmánmi na poschodí. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej rodinnej dovolenky.

Rezidencia STELLA DEL MARE

pekná rezidencia zložená z troch budov leží na jednom z najkrajších miest v Toskánsku, v lokalite Mazzanta. Ideálne miesto pre príjemnú rodinnú dovolenku a ako východiskový bod pre poznávanie okolia.

Rezidencia VILLA MAZZANTA

zrekonštruovaná rezidencia je umiestnená v jednej z najkrajších oblastí Toskánska a je obklopená veľkým parkom. Ideálne miesto pre pokojnú a pohodovú dovolenku.

Rezidencia GHIACCI VECCHI

veľmi pekná rezidencia leží v rozľahlej udržiavanej záhrade, na pokojnom mieste. Odporúčame predovšetkých pre rodiny s deťmi, ale tiež všetkým, ktorí túžia po odpočinku na toskánskom vidieku.

Camping village TALAMONE

areál s výhľadom na záliv od Talamone až po Monte Argentario sa nachádza na panoramatickom mieste pri Národnom parku Maremma. Ideálne miesto pre milovníkov prírody, ale i vodných športov, nakoľko sú tu jedny z najlepších podmienok v Taliansku pre windsurfing a kitesurfing.

Hotel VILLA TRAMONTO

veľmi pekný, menší rodinný hotel leží priamo na pláži a je vhodný pre tých, ktorí majú radi slnenie a trávia dovolenku predovšetkým na pláži.

Hotel VILLA MARCELLA

príjemný rodinný hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou, leží na pokojnom mieste a veľmi blízko pláže. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú prežiť pokojnú dovolenku v sympatickom a pohodovom prostredí.

Rezidencia VILLA PIANI

veľmi pekná rezidencia leží v udržiavanej záhrade, v ideálnej polohe priamo na promenáde letoviska. Vhodné pre všetky generácie.

Apartmány FATTORIA PALAZZETA

nový komplex pozostáva z deviatich budov a je postavený v súlade s požiadavkami bio-architektúry. Nachádza sa na toskánskom vidieku, zároveň však neďaleko krásnych pláží etruského pobrežia. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

Rezidencia VILLA LIVIA

rezidencia s krásnym výhľadom na more a prístav sa nachádza v centre mestečka. Vhodné pre všetkých, ktorí majú radi pohodovú dovolenku.

Camping PARK ALBATROS

villaggio sa nachádza južne od San Vincenzo v prírodnej rezervácii Rimigliano, je zložené z mobilhomov, v ktorých sa budete cítiť ako doma. Ponúka príjemnú dovolenku predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Apartmány BORGO SAN PECORAIO

nový apartmánový komplex je umiestnený uprostred toskánskej prírody s nádherným výhľadom na okolie. Vhodné i pre náročnejších klientov.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu