Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena od
303 €
Žiadne skryté poplatky
24.03. - 29.03.2018
Vybrať iný termín

elegantný komplex sa nachádza v „Isola Punta Faro“ na okraji Lignana Sabbiadora. Skladá sa z rôznych budov s celkovým počtom 120 apartmánov a radových domčekov s garážou.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

elegantný komplex sa nachádza v „Isola Punta Faro“ na okraji Lignana Sabbiadora. Skladá sa z rôznych budov s celkovým počtom 120 apartmánov a radových domčekov s garážou.
Vzdialenosť od centra: 500 m.
Vzdialenosť od pláže: 500 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 14 €/ týždeň, príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: zdarma vstup do bazéna SPORTING CLUB (cca 6/6-12/9), kotvisko (10x3,6 m, na vyžiadanie).
Parkovanie: garáž (2,20 m šírka, 2,08 m výška) + 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú moderne a funkčne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV/SAT. Na prízemí vždy vchod, garáž a parkovacie miesto. Klimatizácia v D6-1, E8, E9-1.
D6: (max. 6 osôb, dvojpodlažný apartmán)  1. poschodie - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, malá terasa. 2. poschodie - spálňa s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa s vaňou, WC.
D6-1: (max. 6 osôb, trojpodlažný apartmán)  prízemie - garáž, práčka. 1. poschodie - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, malá terasa. 2. poschodie - spálňa s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa s vaňou, WC. Klimatizácia.
E8: (max. 8 osôb, dvojpodlažný apartmán )  1. poschodie - denná miestnosť, kuchynský kút, SPR+WC, malá terasa. 2. poschodie – dve spálne po dvoch lôžkach, SPR+WC. Podkrovie - spálňa s dvomi lôžkami, otvorená spálňa s rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC. Klimatizácia.
E9: (max. 9 osôb, trojpodlažný apartmán)  1. poschodie - denná miestnosť, kuchynský kút, SPR+WC, malá terasa. 2. poschodie - dve spálne po dvoch lôžkach, kúpeľňa s vaňou, WC. Podkrovie - otvorená spálňa s rozkladacím dvojlôžkom, otvorená spálňa s dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom.
E9-1: (max. 9 osôb, trojpodlažný apartmán)  1. poschodie - denná miestnosť, kuchynský kút, SPR+WC, malá terasa. 2. poschodie - dve spálne po dvoch lôžkach, kúpeľňa s vaňou, WC. Podkrovie - otvorená spálňa s rozkladacím dvojlôžkom, otvorená spálňa s dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom. Klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu